Zaplo.cz – půjčka před výplatou zdarma

Potřebujete půjčku před výplatou, protože tento měsíc nevycházíte s penězi? Se Zaplo.cz je řešení poměrně snadné a na dosah ruky. Krátkodobé půjčky jsou aktuálně v kurzu a není divu, několik tisíc korun je prostě v běžné domácnosti potřeba neustále, ať už vypoví službu myčka, pračka či třeba televize nebo přijde ke slovu nějaký nenadálý výdaj.

Sdílejte článek
aplo.cz nabízí první půjčku zdarma

Zaplo.cz nabízí pro nové zákazníky možnost půjčky ve výši 1000 – 8000 Kč. Pokud si půjčíte u této společnosti opakovaně, může tato částka vzrůst až na solidních dvanáct a půl tisíce korun. Doba splatnosti lze libovolně nastavit dle Vašich potřeb a přání v rozmezí sedmi a třiceti kalendářních dnů.

Informace o Zaplo.cz

  • Výše první půjčky: 1000 až 8000 Kč
  • Poplatek za první půjčku: 0 Kč – První půjčka je pro nové zákazníky zdarma
  • Pro stálé klienty: Půjčka až 15 000 Kč
  • Splatnost: 7 až 30 dní
  • Doba sjednání: 15 minut
  • Doložení příjmů: Ne
  • Kontrola registru dlužníků: Ne

Chci půjčku Zaplo.cz

Se Zaplo máte první půjčku Zdarma!

Chci půjčit

První půjčka zdarma

Pro nové zákazníky je navíc připraven i jeden zajímavý bonus. V případě, že první půjčku splatíte v předem dohodnutém termínu, nezaplatíte navíc ani korunu – žádný úrok, žádný poplatek. Vrátíte stejnou částku, jako jste si půjčili. O půjčku Zaplo je možné požádat prostřednictvím internetu, toto online řešení ušetří spoustu papírování a času, protože dostavit se na pobočku osobně je tak trochu otrava.

Nejvýhodnější půjčka před výplatou

Společnost Zaplo se umístila na prvním místě v nezávislém testu nebankovních půjček. Díky možnosti získat až 8000 kč bez úroku se Zaplo .cz stala vítězem testu a získala ocenění nejvýhodnější půjčka před výplatou.

Peníze získáte ihned

Půjčka sjednaná skrze zaplo.cz je také opravdu rychle schválena. Díky možnosti vyřízení zaplo půjčky online se do 15 minut dozvíte jestli vám byla půjčka schválená. Vše probíhá rychle a velmi transparentně.

Zákaznická podpora Zaplo.cz

V případě dotazů je k dispozici zákaznický servis – online chat a zákaznická linka, která funguje ve všední den od 8 do 20 hodin a o víkendech a svátcích mezi devátou a sedmnáctou hodinou. V případě, že byste věděli, že svou půjčku nesplatíte včas, není to žádný problém. U zaplo.cz, ale i u většiny dalších poskytovatelů je možnost za určitý poplatek navíc oddálit termín splatnosti.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Zaplo.cz – půjčka před výplatou zdarma

Přidat komentář