Zaimo půjčka – recenze a zkušenosti s půjčkou

Zaimo půjčka nabízí možnost úvěru až do výše 25 tisíc korun (minimum pro úvěr je rovná tisícovka) s dobou splatnosti v rozmezí jednoho až dvanácti měsíců. Vše je podle dostupných informací dojednáno během několika minut a zažádat si můžete na stránkách Zaimo.cz kdykoliv, včetně víkendů a svátků. K registraci postačí jen několik základních informací – číslo občanského průkazu či bankovního účtu. Důvěrné informace typu výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o příjmu nejsou v případě Zaimo.cz vůbec potřeba.

Sdílejte článek

Zaimo půjčka má tisíce spokojených klientů po celém světě, kteří žádají o úvěr často i opakovaně a nemají se splácením žádné problémy. Splatit dlužnou částku můžete (pokud se tedy taková situace vůbec naskytne) i předčasně, a to bez poplatků navíc. V případě jakýchkoliv dotazů je k dispozici emailový kontakt nebo infolinka, která asi bude přeci jen o něco praktičtější.

Zaimo.cz – rychlá půjčka bez doložení příjmu

Se Zaimo půjčkou nemusíte dokládat, na co si vlastně půjčujete a své peníze byste měli mít – alespoň podle tvrzení oficiálních míst – na svém bankovním účtu za zhruba patnáct minut (počítejte však spíše s hodinou), což je opravdu blesková rychlost. V případě nebankovních úvěrů je to ale celkem standardní záležitost, tedy nic, co by bylo nějak výjimečné.

Půjčka až 25 000 Kč

V případě, že budete o Zaimo půjčku žádat opakovaně, můžete se dočkat zajímavých bonusů. Tak například, pokud doporučíte tento úvěr někomu ze známých, bude Vám z celkové dlužné částky napříště odpuštěno 250 korun. Jen nezapomeňte na to, že další úvěr si můžete sjednat až tehdy, co splatíte do poslední koruny ten stávající – možnost více úvěrů najednou u Zaimo bohužel není možný.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Zaimo půjčka – recenze a zkušenosti s půjčkou

Přidat komentář