Hlavní výhody a nevýhody nebankovní půjčky

Jednoduchý a rychlý způsob jak získat půjčku jsou nebankovní úvěrové společnosti. Těch je ale ohromné množství a vyznat se v jejich nabídce nebývá zrovna jednoduché. Avšak i v případě nebankovních půjček lze najít půjčku s podobnými úroky, jako by vám poskytla banka. Navíc si je můžete sjednat daleko rychleji než v bance a jsou dostupné téměř pro každého.

Sdílejte článek
Jaké jsou nebankovní půjčky

I v případě nebankovní půjčky lze najít kvalitní společnosti, které nabízí dlouhodobě oblíbený finanční produkt.

Online porovnání aktuální nabídky nebankovních půjček

Potřebujete pomoc s výběrem nebankovní půjčky? Porovnejte online nabídku půjček pouze od ověřených společností a vyberte si tu nejlepší!
Porovnat půjčky nyní!

Výhody nebankovní půjčky

 • Nespornou výhodou nebankovních půjček je jejich dostupnost. Díky široké nabídce jsou nebankovní půjčky dostupné pro každého. Při žádosti o nebankovní půjčku uspějí i nazaměstnaní, ženy na mateřské dovolené nebo důchodci.
 • Další velkou výhodou je jednoduché vyřízení a rychlost, s jakou můžete půjčku získat. Nebankovní půjčky jsou díky zjednodušenému schvalovacímu procesu rychleji dostupné než půjčky od banky. Co se rychlosti vyřízení samostatnou kapitolou jsou rychlé sms půjčky, které vám poskytnou peníze téměř ihned na účet. Ty nejrychlejší vyřídíte už za 10 minut!
 • Řada firem nabízí dlouhodobé nebankovní půjčky bez registru

 Nevýhody nebankovních půjček

 • Je obtížné vyznat se ve všech firmách a jejich podmínkách. Navíc ne všechny nebankovní společnosti jednají férově. Proto Vám doporučujeme zajímat se pouze o půjčky od ověřených nebankovních společností. Aktuální recenze ověřených bankovních půjček najdete v sekci půjčky.
 • Nebankovní půjčky mají zpravidla vyšší úroky něž půjčky z banky.

Půjčka sjednaná ihned?

Řada nebankovní společností se zaměřuje pouze na takzvané sms půjčky.O rychlé sms půjčky často žádají lidé, kterým schází několik tisíc do výplaty. Velkou výhodou těchto nebankovních půjček je rychlost, se kterou probíhá poskytnutí půjčky. V případě nebankovních sms půjček příjdou peníze téměř ihned na účet.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
 1. bombonek

  Dobrý den vím,že to sem nepatří,ale potřebovala bych poradit.Nemáte někdo zkušenosti s http://www.penizeprolididneska.cz/a/br1

  Kamarádka mi říkala,že byla spokojená a peníze dostala hned na ruku,ale já bych to chtěla slyšet i z více stran.

  Děkuji předem za odpovědi.

Přidat komentář