Tipy na nákupy s kreditní kartou

Většina lidí chodí velice ráda nakupovat. Nakupují nové oblečení, vybavení domácnosti nebo investují do dobrého jídla a zábavy. Pokud vlastníte kreditní kartu, vaše nákupy se stanou snadnější a bezpečnější než při platbě hotovostí. Pokud chcete nakupovat a přesto mít přehled o stavu vaší kreditní karty, zde je několik tipů právě pro vás.

Sdílejte článek
Tipy na nákupy s kreditní kartou

V první řadě zkontrolujte aktuální zůstatek na vaší kreditní kartě. Tak jednoduše zjistíte, kolik peněz můžete z kreditní karty čerpat něž dosáhnete limitu. Pokud vám váš aktuální limit pro čerpání nestačí, není nic jednoduššího, než požádat o navýšení. Při žádosti o navýšení limitu není nutné navštěvovat pobočku poskytovatele kreditní karty osobně ale stačí použít internetové stránky, případně zavolat na infolinku.

Pozor na odcizení kreditní karty

Druhé doporučení se týká bezpečnosti vaší kreditní karty. I přes to, že nosit s sebou kreditní kartu je bezpečnější než nosit u sebe hotovost, i tak může dojít ke ztrátě nebo k odcizení. Proto si vždy uložte do telefonu číslo zákaznického servisu. Mít v telefonu číslo doporučujeme i v případě, že máte obyčejnou platební kartu vaší banky.

Náš třetí tip pro pohodlné nákupy s kreditní kartou se zaměří na místa, kde nakupujete. V článku jak vybrat kreditní kartu jsme se věnovali různým bonusovým programům, které jsou součástí kvalitní kreditky. Proto je výběr správné kreditní karty velice důležitý. Využívání těchto bonusů vám může ušetřit i několik tisíc korun měsíčně.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Tipy na nákupy s kreditní kartou

Přidat komentář