Tesco kreditní karta

Obchodní síť Tesco odměňuje své zákazníky za každý učiněný nákup a tím i spojenou věrnost. V případě, že na pokladně utratíte 10 Kč, získáte na Tesco kreditní kartu 2 body a jeden bod za platbu mimo obchody sítě Tesco. Navíc se zde setkáte se zajímavými nabídky celé řady obchodních partnerů a dalšími výhodnými službami.

Sdílejte článek
Tesco kreditní karta

Tesco se ponaučilo z chyb své konkurence a připravilo pro své zákazníky opravdu brilantní produkt, s kterým se vyplácí nakupovat. Za nasbírané body získáte pak v prodejnách Tesco poukázky na další vaše nákupy. Nemusíte přeci nakupovat jen tak, Tesco kreditní karta vám ušetří nemalou část peněz a vrátí vám je nazpět.

Například 100 nasbíraných bodů má hodnotu 10 Kč. Jakmile na svém bodovém kontě nasbíráte 600 bodů, získáte od prodejny Tesco 60 Kč nazpět na další nákup. Peníze jsou zasílány pravidelně každé tři měsíce na vámi uvedenou adresu poštou. V průběhu roku se navíc v prodejnách objevují další akce na nákup kvalitního zboží, které lze získat v mimořádné slevě po nasbírání určitého počtu bodů. Čerpejte všech výhod na maximum.

Tesco kreditní karta a stav bodového konta

Tesco kreditní karta je moderním doplňkem každého návštěvníka prodejny Tesco, s kterou získáte mnoho zajímavých výhod. Pokud vás zajímá aktuální stav vašeho konta, máte celkem tři možnosti, jak si tento bodový zůstatek ověřit. Ve všedních dnech od pondělí do pátku můžete zavolat na bezplatnou infolinku mezi 8:00 až 18:00 a ověřit si stav telefonicky na čísle 800 222 555. Navíc zde získáte i další informace, které vás zajímají.

Také se můžete podívat na účtenku, kde se zobrazují informace o bodovém stavu se zpožděním. Uvidíte tedy stav bodového konta, který byl roven hodnotám před sedmi dny.

Každé tři měsíce vám do schránky přijde vyúčtování. Kromě slevových kupónů bude zásilka obsahovat i stav vašeho účtu. Zjistíte zde detailní informace o všech bodech získaných za platby kreditní kartou a nebo v pravidelně zasílaném výpise ke kartě vždy do 15 kalendářního dne v měsíci.

Tesco kreditní karta Premium

Tesco kreditní karta Premium přináší celou řadu dalších výhod, mezi které patří i nakupování na splátky bez jakéhokoliv navýšení. Stačí si ji jen objednat a zaplatit s ní první nákup v hodnotě nad 3 000 Kč přímo v prodejně nebo na čerpací stanici. Následně můžete čerpat této půjčky a to zcela bezúročně po celých 51 dní, což je úplně nejdelší termín splatnosti na českém trhu. Pokud byste nestačili půjčku splatit, přichází pak velice příjemná úroková sazba.

Kartou můžete platit ve všech prodejnách přijímající platební kartu Master Card, ale i na internetu. Jde o moderní produkt, který neustále přináší nové služby, řekněte si i vy o svou tesco kreditní kartu.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Tesco kreditní karta

Přidat komentář