Stavební spořitelna České spořitelny

Česká spořitelna byla založena v roce 1825 jako první spořitelní instituce na území dnešní České republiky. Díky této intenzivní tradici je stavební spořitelna české spořitelny jedním z nejžádanějších produktů ve své kategorii na českém trhu.

Sdílejte článek
Stavební spoření Buřinka

Je největší bankou v České republice, její služby využívá více než 5 milionů klientů: občané, malé a střední firmy, obce a města, financuje také velké korporace a nabízí služby v oblasti finančních trhů.

Od roku 2000 je Česká spořitelna členem Erste Group a pod touto značkou obsluhuje bonitní a korporátní klienty. Disponuje nejširší sítí poboček a bankomatů v České republice. Důležitou roli hraje také na poli inovací: byla zejména první bankou na českém trhu, která začala intenzivně vydávat bezkontaktní karty a vytvářet síť pro jejich využití.

Stavební spoření České spořitelny je výhodné pro všechny

Stavební spoření je vhodné pro veškeré občany. Dětem naspořené peníze ulehčí vstup do světa dospělých. Lidé v produktivním věku ocení nejen výhodné spoření, ale také možnost příznivého úvěru na bydlení. Seniorům naopak stavební spoření poslouží jako rezerva pro pohodové stáří.

Buřinka - Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna české spořitelny a její výhody

  • Uspořené peníze můžete použít na cokoliv.
  • Zhodnocení vašich vkladů až 3,4% ročně, a to díky státní podpoře Kč a úrokům od Buřinky.
  • Státní podpora je až 10% z ročního optimálního vkladu (z max. 20 000 Kč).
  • Vklady jsou bezpečně uložené (jsou ze zákona pojištěny).
  • Otevírá vám cestu k atraktivnímu úvěru ze stavebního spoření s nízkou úrokovou sazbou garantovanou po celou dobu splácení.
  • Stačí naspořit 35 % z cílové částky a můžete si zbylých 65 % půjčit.

Přihlášení na účet České spořitelny - servis24 internetbankingZda-li uvažujete o úspoře peněz, je stavební spořitelna české spořitelny perfektnívolbou pro všechny klienty bez rozdílu věku. Mějte své finance pod kontrolou a zúročte je.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Stavební spořitelna České spořitelny

Přidat komentář