SMS půjčky

Nabídky finančních společností prošly v posledních letech velkými změnami a na českém trhu se objevila spousta nových úvěrových produktů, zaměřených na širokou veřejnost. Kromě bank, které jsou tradičně velkým poskytovatelem půjček, přibylo obrovské množství různých nebankovních společností, jež se zaměřují i na ty klienty, kteří v bance dostat půjčku nemohou. Specifickým typem půjček, které jsou typické právě pro nebankovní poskytovatele, jsou tzv. SMS půjčky. Jedná se o menší, většinou pouze krátkodobé úvěry, které jsou určeny téměř pro každého, dají se sjednat online přes internetové stránky a jejich velkou předností je rychlost – peníze můžete mít na účtu už během několika minut.

Sdílejte článek

SMS půjčky pro problémové klienty

Hlavní cílovou skupinou, na niž se poskytovatelé SMS půjček zaměřují, jsou tzv. problémoví klienti. Jedná se o osoby, kterým by banky žádný úvěr neposkytly a kteří tak hledají jinou možnost, jak potřebné peníze získat. Mezi problémové klienty patří lidé se záznamem v registru dlužníků, lidé, kteří jsou v exekučním řízení, nezaměstnaní, lidé s příliš nízkými příjmy a další typy klientů, u nichž je zvýšené riziko, že by mohli mít potíže se splácením. SMS půjčky jsou pro tyto klienty vhodným řešením a umožňují jim vzít si půjčku (i když většinou jen malou) od solidní a prověřené společnosti, u níž je jistota, že nejde o podvod.

SMS půjčka ihned úplně každému

Velkým pozitivem je u SMS půjček to, že je může získat opravdu téměř každý. Nějaká omezení tu samozřejmě jsou (např. minimální věk 18 let atd.) a každá společnost je má nastaveny trochu jinak, v zásadě ale platí, že velké většině žadatelů o SMS půjčku je jejich žádost opravdu schválena a navíc velmi rychle. SMS půjčky tak bývají schvalovány i lidem s vysokými dluhy, nezaměstnaným osobám, nebo lidem, kteří nemohou nijak doložit své příjmy. Některé SMS půjčky je navíc možné poslat i poštovní poukázkou, takže je mohou získat i lidé bez vlastního bankovního účtu (tuto službu ale nabízí jen několik poskytovatelů). Nevýhodou je ale to, že s půjčkou bývají spojeny poměrně vysoké úroky a poplatky – je to ale dáno jednak tím, že nejsou vyžadovány žádné dokumenty a doklady a dále pak tím, že se jedná pouze o krátkodobé půjčky, zpravidla maximálně s měsíční splatností.

Rychlá SMS půjčka

Obrovskou výhodou SMS půjček je právě jejich rychlost – jsou tak perfektním řešením pro ty, kteří potřebují dostat peníze co nejrychleji a nemohou si dovolit příliš dlouho čekat. Stačí jen otevřít si příslušné webové stránky, vyplnit formulář se žádostí, a pokud bude žádost schválena, může mít klient peníze na účtu během několika hodin, někdy i během několika minut (záleží i na tom, kdy je žádost odeslána a na dalších okolnostech). Nebankovní SMS půjčky jsou obecně mnohem rychlejší než klasické bankovní úvěry a zvláště když si půjčíte tam, kde nabízejí první půjčku zdarma, rozhodně se Vám tato nabídka vyplatí.

SMS půjčka ihned na účet

Pokud si o SMS půjčku podáte žádost a ta Vám bude schválena, peníze Vám budou odeslány na Váš bankovní účet. Ve většině případů je podmínkou mít vlastní účet a mnoho společností si to navíc hlídá tak, že před poskytnutím půjčky musí klient odeslat korunový ověřovací poplatek, aby měla firma jistotu, že se jedná o účet žadatele. Jen několik málo poskytovatelů pak umožňuje nechat si peníze poslat na bankovní účet třetí osoby, případně na poštu formou klasické složenky. Pokud ale máte vlastní účet, je vše velmi rychlé a peníze jsou odeslány prakticky obratem po schválení žádosti – to platí hlavně pro pracovní dny, v případě, že si o SMS půjčku zažádáte o víkendu nebo ve svátek, může trvat proplacení trochu déle.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “SMS půjčky

Přidat komentář