Rychlé půjčky lze rozdělit do několika kategorií…

Najít rychlou půjčku může být pro mnohé větší problém, než by se na první pohled mohlo zdát. Nejen na českém trhu s půjčkami vznikají neustále noví poskytovatelé takzvaných půjček do výplaty. A pro neznalého člověka může být obtížné se v nepřeberné nabídce rychlých půjček zorientovat.

Sdílejte článek
Rychlé půjčky lze rozdělit do několika kategorií...

Rychlá půjčka před výplatou

Pro tento druh půjček je u nás vžitý termín finské půjčky protože je první v České republice a na Slovensku začala poskytovat finská společnost Ferratum. Pro tyto rychlé půjčky je charakteristická jedna splátka a to v období od několika dní až po jeden měsíc. Rychlé sms půjčky také dosahují vysokých hodnot RPSN. A výše maximální půjčky je pro nové zákazníky omezena na částku 5 000 až 10 000 Kč.

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Rychlé půjčky lze rozdělit do několika kategorií...Půjčku před výplatou můžete získat i v případě, že nemáte možnost úvěrové společnosti doložit svůj příjem. Půjčky bez potvrzení příjmu umožní rychle vyřešit nedostatek financí i nezaměstnaným. Ujistěte se však, že budete moci půjčku v daný termín bez problémů splatit. Rychlé půjčky bez doložení příjmu si totiž účtují vysoké penále za nedodržení termínu splatnosti.

Chci získat půjčku ihned

Rychlá půjčka bez registru

Dostali jste se v minulosti do problémů se splácením úvěru a nyní jste v situaci, kdy potřebujete nutně získat peníze? V takovém případě pro vás může být získání rychlé půjčky problém. Mezi společnosti které vám poskytnou rychlou půjčku bez registru můžeme zařadit Půjčkomat a nebo novou sms půjčku Kredito24.

Rychlé půjčky ihned na účet

rychlé půjčky ihned na účetNebankovní společnosti, které Vám poskytnou rychlou půjčku ihned na účet často vyžadují registrační poplatek 1 Kč. Pokud na svém účtu nemáte žádné peníze, zde nabízíme seznam poskytovatelů rychlých půjček ihned na účet a bez 1 Kč. Jedná se například o Omega půjčku, Ferratum, Kredito24.

Rychlá půjčka 24 hodin denně

Problémem rychlých půjček často bývá jejich nedostupnost pro nové zákazníky v době mimo pracovní dobu zákaznického centra. Pokud jste si už v minulosti u dané společnosti půjčili, máte nyní možnost získat půjčku za zvýhodněných podmínek.

K jejímu získání stačí vyplnění online formuláře a nebo odeslání jedné sms. Vzhledem k tomu, že není nutné aby vás kontaktovali pracovníci callcentra s žádostí o potvrzení půjčky, můžete získat půjčku 24 hodin denně a to včetně víkendů a svátků. Jak ale získat rychlou půjčku mimo pracovní dobu? V takovém případě se můžete obrátit na poskytovatele rychlých půjček s Dostupností 24 hodin denně.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Rychlé půjčky lze rozdělit do několika kategorií…

Přidat komentář