Rychlá půjčka pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky, jak už koneckonců vyplývá z jejího názvu, se vyznačuje především rychlostí vyřízení úvěru a také tím, že ji mohou získat i lidé, kteří mají dluhy. Rychlost těchto půjček bývá často přímo blesková a v optimálním případě může klient mít peníze na svém bankovním účtu během několika minut od podání žádosti.

 

Sdílejte článek

Tyto úvěry se sjednávají vždy online a žádost se tak podává prostřednictvím internetových stránek. Skutečnost, že úvěr je určený i pro dlužníky znamená, že získat jej mohou např. osoby, které mají záznam v registru dlužníků. Rychlá půjčka pro dlužníky je ale vhodná i pro ty, na jejichž majetek byla uvalena exekuce a většinou bývá poskytována bez nutnosti dokládání příjmů. Pokud jde o její výši, tak většinou se jedná pouze o menší částky, v řádu max. několika tisíc, doba splatnosti se pak nejčastěji pohybuje okolo jednoho měsíce.

Jak poznat, že je rychlá půjčka pro dlužníky opravdu důvěryhodná?

Poznat, že půjčka je od solidní společnosti a nejde o podvod, není zas tak složité. První nápovědou jsou internetové stránky – ty jsou naprostou samozřejmostí a musí je mít každý poctivý poskytovatel úvěrů. O důvěryhodnosti půjčky hodně vypovídají také reference klientů, které můžete najít na různých specializovaných portálech nebo v diskusních fórech. Slušní poskytovatelé půjček po Vás také nikdy nebudou chtít volat na drahá telefonní čísla, nebo platit poplatky ještě před poskytnutím půjčky (vyjma ověřovacího poplatku, který činí max. jednu korunu).

Jak vypadá podvodná rychlá půjčka pro dlužníky?

Podvodná rychlá půjčka pro dlužníky se dá poznat podle několika typických znaků. Tím prvním je absence webových stránek – pokud je daná společnost nemá, vyhněte se jí. Dalším poznávacím prvkem bývá nutnost zavolat si pro vyřízení půjčky na placenou linku, která stojí desítky korun za minutu hovoru. Pokud se s takovou nabídkou setkáte, v žádném případě na číslo nevolejte – s největší pravděpodobností půjde o podvod a vy zbytečně utratíte stovky korun za jediný telefonát. Typické podvodné půjčky vypadají často tak, že místo webových stránek mají inzeráty v různých inzertních rubrikách (ať už v novinách nebo v internetové inzerci), stojí za nimi pouze fyzické osoby a nikoliv firmy, nebo Vám slibují půjčku s tím, že nejprve musíte uhradit vysoký poplatek za vyřízení. Na to si dejte obzvlášť pozor – častým trikem těchto podvodníků je to, že Vám řeknou, že půjčku již máte schválenou a stačí jen uhradit poplatek, aby Vám mohla být vyplacena. Poté, co jej zaplatíte, ale nakonec stejně žádný úvěr nedostanete.

Jak vybrat nejlepší rychlou půjčku pro dlužníky?

V některých momentech se nevyplácí příliš spěchat a rozhodně to platí i pro výběr nebankovní půjčky. Tím správným rozhodnutím se totiž můžete nejen vyhnout riziku podvodu, ale můžete i ušetřit spoustu peněz – stačí si jen správně vybrat tu nejvíce výhodnou nabídku, která je aktuálně na trhu dostupná. Protože v kategorii rychlých půjček pro dlužníky je konkurence hodně velká a stále vznikají nové úvěrové společnosti, jež tyto půjčky poskytují, vyplatí se využít specializovaných webových portálů, jež se na porovnání těchto půjček zaměřují. Právě portál Coolpůjčky.cz, na kterém se právě nacházíte, je v tomto směru nejlepším v ČR – najdete zde největší a nejpodrobnější srovnání nebankovních rychlých půjček pro dlužníky a u každé společnosti jsou k dispozici veškeré podrobnosti, včetně nezávislé recenze, tabulky splátek, zkušeností klientů a dalších důležitých informací. Není tak třeba vyhledávat jednotlivé weby a zdlouhavě na nich hledat informace – na našem portálu máte všechno pěkně pohromadě a díky přehledné tabulce si můžete snadno najít nejlepší půjčku, která pro Vás vyjde nejvýhodněji.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
  1. Pokud se někdo dostal do obtížený situace například kvůli více půjčkám, tak existují různá řešení. Jedním z nejefektivnějších je právě http://www.coolpujcky.cz/konsolidace-pujcek Hned tím můžete začít šetřit tisíce korun na zbytečné poplatky atd. Samozřejmě to není řešení pro každého, rozhodně ale stojí za vaši pozornost, pokud s půjčkami trochu bojujete. Podívejte se a zjistěte, kolik můžete začít ihned šetřit. Všem přeji pevné nervy a držím palce.

Přidat komentář