Rychlá půjčka před výplatou i pro studenty

I studenti čas od času potřebují menší či větší půjčku. Jste student a čekáte na peníze z brigády? I vy můžete využít půjčku před výplatou. Stačí splnit podmínky jako věk, vlastní účet v bance a stabilní příjem z brigády či dlouhodobé práce. Studenti jen vyjímečně mají záznam v registru dlužníků a tak není pro ně problém získat požadovaný obnos. Studentská půjčka se nijak neliší od půjčky pro zaměstnané. Výjimkou je výhodnost půjček ve výši 1 000 a 1 500 Kč, které si student kdykoliv můžete zapůjčit bez poplatku za půjčení. Peníze se nejčastěji vyplácejí na bankovní účet, poštovní poukázkou případně novými metodami na terminále sázkové společnosti či na anonymní platební kartu. Stejně tak si sami zvolíte jakou částku chcete půjčit a na jak dlouhé období. Jednotlivé půjčky se od sebe nijak zvlášť neliší a peníze musíte vrátit do 30,31 nebo 45 dní.

Sdílejte článek
Srovnání - kreditní karty Citibank

Sjednat si půjčku student může online i pomocí sms. Nová SMS půjčka jistě příjde vhod, když sedíte v kavárně, knihovně nebo nákupním centru s přáteli a potřebujete si půjčit. Stačí do mobilu napsat sms zprávu v odpovídajícím formátu a peníze jsou během chvíle na cestě k vám. Není nic jednoduššího. Peníze můžete utratit podle sebe, účelovost půjčky se nedokládá.

Půjčit si peníze je pro studenta dnes velmi jednoduché. Pokud si vybere nebankovní půjčku, jako je třeba rychlá půjčka před výplatou, pak je bezstarostí. Nemusí doložit kolik vydělá nebo jak dlouho studuje. U krátkodobé půjčky však nelze požádat o odložení splátky až po ukončení studií. Peníze se vrací v jedné splátce spolu s poplatkem za poskytnutí půjčky. Sms půjčka dává možnost půjčit si až 12 000 Kč. Je potřeba seznámit se s podmínkami. U některých společností platí čím méně vám je let, tím méně vám půjčí peněz. Nová SMS půjčka je určena pro stávající zákazníky. Je potřeba provést online registraci s ověřením vaší totožnosti. Po splacení první půjčky si můžete kdykoliv půjčit pomocí sms zprávy.

Rychlá půjčka před výplatou se hodí na úhradu nájemného, nákup učebnic nebo jen na párty s kamarády či nákupy. Peníze vrátíte z další výplaty, případně je možné si termín prodloužít o pár dní. Půjčky jsou bezpečné. Půjčíte si jen to, co skutečně zvládnete splatit. Sjednat půjčku si zvládne každý, je to velmi jednoduché, navíc vám odpadá docházení na pobočku. Využít můžete dvaceti čtyř hodinový servis. Peníze jsou odeslány během nejbližšího pracovního dne, zpravidla přednostně před novými žádostmi o půjčku. Nejrychleji funguje převod ve stejné bance i podle toho si můžete vybrat produkt. Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, vyberete si společnost, která používá stejnou banku jako vy. Většinou se snaží vyjít vstříc svým zákazníkům a mají účet i v deseti bankách.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Rychlá půjčka před výplatou i pro studenty