Recenze společnosti Kouzelná půjčka s.r.o.

Kouzelná půjčka je základní produkt stejnojmenné společnosti Kouzelná půjčka s.r.o., která je dceřinou společností Laurence and Partners Limited se sídlem v Londýně. Firma poskytuje rychlé půjčky v evropě a dalších zemích již několik let. Výhodou oproti ostatním společnostem, které poskytují nebankovní sms půjčky je, že s Kouzelnou půjčkou si můžete půjčit až 50 000 Kč. Navíc peníze mohou být poukázány na Váš účet již hodinu po odeslání žádosti.

Sdílejte článek
Kouzelná půjčka

Jaká je Kouzelná půjčka?

  • Půjčka pro nové zákazníky v rozmezí 1000 Kč až 10 000 Kč.
  • Pro stálé klienty nabízí Kouzelná půjčka až 50 000 Kč.
  • Splatnost kouzelné půjčky probíhá jednorázově.
  • Dobu splatnosti půjčky si určujete sami v rozmezí 2 až 30ti dnů.

Pro koho je půjčka určená?

Kouzelná půjčka je určená všem, kteří potřebují získat finanční prostředky velice rychle. Půjčka je určená pro občany starší 18 let a s trvalým pobytem na území ČR. Žadatel o půjčku musí vlastnit bankovní účet a mobilní telefon.

Výhody Kouzelné půjčky

  • Rychlost půjčky: Po odeslání žádosti neuběhne ani hodina a peníze máte na účtě.
  • Výše půjčky: Rychlé sms půjčky jsou běžně poskytovány maximálně do 5.000 Kč. Kouzelná půjčka vám hned napoprvé půjčí dvojnásobek a stálým klientům až 50000 korun.
  • Jednoduché vyřízení: Kouzelnou půjčku si můžete sjednat jednoduše po internetu nebo pomocí sms zprávy bez podpisu smlouvy a zbytečných formalit.

Jak probíhá žádost o Kouzelnou půjčku a co je k ní potřeba?

Pokud máte zájem o Kouzelnou půjčku, vyplňte online žádost. Ihned po odeslání žádosti Vám na email přijdou k přečtení obchodní podmínky, které sjednáním půjčky odsouhlasíte.

V dalších několika minutách Vás budou telefonicky kontaktovat pracovníci zákaznické linky aby ověřili vámi zadané údaje. Jestliže splňujete všechny podmínky pro udělení půjčky, platba Vám přijde na účet během 60 minut.

Je kouzelná půjčka podvod?

Množí se dotazy jestli Kouzelná půjčka s.r.o. nabízí podvodné půjčky. Tyto dotazy se opírají o fakt, že úvěry od společnosti kouzelná půjčka s.r.o. dosahují vysokých hodnot RPSN. To je způsobeno tím, že RPSN vyjadřuje roční procentuální sazbu nákladů. Těchto hodnot ale v praxi nemůžete dosáhnout, protože kouzelná půjčka je splatná maximálně do třiceti dnů od poskytnutí půjčky.

Z naší zkušenosti můžeme potvrdit, že Kouzelná půjčka rozhodně není podvod a vždy splňuje své závazky vůči všem klientům.

Kontakty

Sídlo společnosti

KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1

Korespondenční adresa

Václavské nám. 846/1,
110 00 Praha 1

Kontakt na Kouzelnou půjčku

 

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Recenze společnosti Kouzelná půjčka s.r.o.

Přidat komentář