Recenze BB půjčka – rychlá půjčka až 45000 Kč

BB půjčka se jistě bude hodit všem, kteří potřebují akutně finance, ať už na cokoliv a nemají čas na složité vyřizování půjček přes bankovní subjekty.

Tato půjčka je poskytována společností BB Finance Czech, kteří jsou členem mezinárodní skupiny BB Finance Group. Je určena všem, kteří potřebují půjčit peníze co nejrychleji, ale zároveň jim záleží na tom, aby bylo vše podložené řádnou, korektní smlouvou.

Sdílejte článek
BB půjčka

Společnost se snaží vytvořit půjčku přesně podle možností klienta, minimálně poskytuje částky ve výši 1.000 Kč a maximálně 45.000 Kč, přičemž maximální doba splatnosti je 12 měsíců. Splatíte-li půjčku dříve, neplatíte žádné poplatky navíc.

Požadavky žadatele o BB půjčku jsou následující:

  • Věk minimálě 21 let, české občanství a bankovní účet
  • K ověření bude potřeba prokázat se průkazem totožnosti a zaplacením ověřovacího poplatku na účet společnosti.
  • Žadatel musí být zaměstnán a musí doložit potvrzení o příjmech, které by měsíčně měly dosahovat minimální částky 8.000 Kč.
  • Společnost poskytující půjčky nahlíží docentrálního registru dlužníků

BB půjčka
Mezi výhody půjčky patří především snadné a rychlé vyřízení. Vše lze vyřídit během 24 hodin buď po internetu, nebo telefonicky. Není nutné ničím ručit a není potřeba prokazovat, na co budou peníze použity. Společnost si velmi zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi a na důvěryhodnosti, proto se nemusíte bát zneužití vašich údajů.

Nevýhody BB půjčky:

  • První půjčka novému klientovi je poskytnuta pouze do výše 1.000 Kč
  • Nutnost prokazování stálého příjmu
  • Zákazník nesmí mít dluh u jiných finančních společností
  • Musí být zaplacen ověřovací poplatek

Chci půjčit

Víte-li, že splátku nestihnete splatit v dohodnutém termínu, za poplatek si můžete pohodlně z pohodlí domova online prodloužit půjčku.

O své půjčce máte skvělý přehled díky tzv. BB zóně, do které se můžete kdykoliv přihlásit a ihned máte jasné informace o půjčce.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Recenze BB půjčka – rychlá půjčka až 45000 Kč

Přidat komentář