Recenze Artesa spořitelní družstvo Praha

Artesa spořitelní družstvo Praha se zabývá možností investic, výhodného spoření a úvěrů. Artesa se přizpůsobuje individuálním potřebám klienta a proto má v nabídce finanční produkty jak pro soukromé osoby tak i pro podnikatele.

Sdílejte článek
Artesa spořitelní družstvo Praha

Osobní účet Artesa KONTO

Osobní účet pro nepodnikající osoby můžete mít vedený v českých korunách nebo v několika cizích měnách. Na konci měsíce se na osobní účet Artesa Konto připisují úroky ve výši 0,2%, pokud máte zůstatek na účtu více než 100.000 Kč. V opačném případě Spořitelní družstvo Artesa úročí bežný účet 0,1% z aktuálního zůstatku.

Artesa spořitelní družstvo Praha nabízí k běžnému účtu možnost vystavení platební karty VISA nebo MasterCard.

Artesa spořitelní družstvo Praha nabízí účty i pro podnikatele

Artesa spořitelní družstvo PrahaPro podnikatele má spořitelní družstvo Artesa v nabídce mimo běžného účtu pro podnikání další dva speciální účty. Bankovní účet Artesa KAPIT je určen pro splacení základního kapitálu při zakládání s.r.o. a účet Artesa LEGAT je uzpůsobený pro vyrovnání závazků mezi dvěmi stranami, kdy Artesa spořitelní družstvo Praha figuruje jako správce účtu.

Možnosti spoření

Spořící účet Artesa

Bezplatný spořící účet Artesa JISTOTA nabízí v porovnání s ING Kontem nebo spořícím účtem Creditas nadstandardní úročení vkladu až 3,35 %, v závislosti na výši zůstatku.

Termínované vklady

Termínovaný vklad Artesa STANDARD nabízí úročení až 3,45 %. Stejně jako u spořící účtu Artesa jsou vklady pojištěné do 100 tisíc euro.

Vaše názory na spořitelní družstvo Artesa?

Využíváte některý z finančních produktů, které nabízí Artesa spořitelní družstvo Praha? Podělte se o své názory na spořitelní družstvo Artesa v diskuzi pod článkem.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Recenze Artesa spořitelní družstvo Praha

Přidat komentář