Půjčkomat – recenze a hodnocení půjčky

Jednou z možností, jak si snadno a rychle dohodnout krátkodobý úvěr, je kontaktovat společnost Půjčkomat. Rozhodně není třeba docházet někam na pobočku, je dobrým zvykem podobných institucí, že vše proběhne online – jen s pomocí mobilního telefonu a internetu. Půjčkomat Vám může poukázat na bankovní účet finanční sumu mezi 500 a 4900 korunami, doba splácení je pak stanovena od pěti do jednatřiceti kalendářních dnů.

Sdílejte článek
Půjčkomat.cz - rychlá půjčka bez registru

Díky přehledné kalkulačce si Vše můžete snadno spočítat sami. Je však otázkou, zda se něco podobného opravdu vyplatí, protože RPSN přesahuje v případě této krátkodobé půjčky astronomickou hranici dva tisíce procent. Tedy, pokud si půjčíte na měsíc pět tisíc korun, splatíte navíc ke dlužné částce úrok takřka třináct set korun. Snad i proto na internetu najdete i informace o tom, že je vlastně půjčkomat podvod.

Půjčkomat.cz

  • Výše půjčky: 500 až 4900 Kč
  • Pro stálé klienty: Půjčka až 20 000 Kč
  • Splatnost: 5 až 31 dní
  • Doba sjednání: 10 minut
  • Doložení příjmů: Ne
  • Kontrola registru dlužníků: Ne

Žádost o půjčku

Půjčkomat schvaluje většinu žádostí o půjčku

S Půjčkomatem očekávejte expresní jednání, celý proces je dokončen maximálně do jedné hodiny a samozřejmostí je pak i možnost takzvaných studentských půjček a půjček pro seniory. Půjčit si může naprosto každý, komu už bylo osmnáct let a má pochopitelně i vlastní bankovní účet. Je to diskrétní a rychlé, nezaplatíte žádné poplatky navíc – jako je třeba poplatek za vedení účtu a tak podobně – než ty, které jste si sami původně dojednali (byť jsou poměrně dosti vysoké i tak, je to ale vlastně daň za bleskové vyřízení).

Společnost Půjčkomat uvádí, že více než čtyři pětiny zákazníků si půjčí opakovaně a celých 92 procent lidí, kteří si vzali úvěr, by doporučilo v případě nutnosti podobný postup i svým přátelům a známým, což rozhodně není nikterak špatná vizitka. Přihlášení na Půjčkomat je poměrně snadné, registraci zvládne doslova každý – je to podobně složité, jako se registrovat třeba na některou sociální síť.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Půjčkomat – recenze a hodnocení půjčky

Přidat komentář