Půjčka Cetelem – recenze a hodnocení půjčky

Bezúčelová půjčka Cetelem nabízí sjednání nebankovního úvěru ve výši od 20 000 Kč až po jeden milion korun. Cetelem přitom slibuje úroky již od 6,9% ročně a nulové poplatky za vedení a sjednání půjčky.

Sdílejte článek
Recenze - půjčka cetelem

Půjčku na cokoliv můžete získat v rozmezí 20 000 až 200 000 Kč. Vyšší částku můžete získat s účelovou půjčkou Cetelem na nový nebo ojetý automobil, rekonstrukci a na bydlení.

Společnost Cetelem nyní nabízí speciální akci na půjčku 100000 Kč, při délce splácení 24 měsíců získáte již zmiňovaný úrok 6,9%  a celkem za půjčku zaplatíte 107 328 Kč.

Cetelem nabízí odměny za řádné splácení půjčky

Plánujete svůj úvěr u Cetelem splácet podle předem dohodnutých podmínek? V tom případě Vám půjčka cetelem může nabídnout zajímavé bonusy. Například můžete získat jednu splátku zpět za každý rok pravidelného splácení.

U půjček na 25 až 48 měsíců získáte každý rok 50% jedné splátky zpět. Pokud si splátky nastavíte v rozmezí od 49 do 120 měsíců, bude Vám za včasné splácení půjčky vrácena jedna celá splátka.

Osobní půjčka Cetelem: základní informace

 • Výše neúčelové půjčky: 20 000 Kč až 200 000 Kč
 • Počet splátek: 6 až 72 měsíčních splátek
 • Možnost sjednání pojištění půjčky
 • Bonusy za včasné splácení a akční nabídka na půjčku 100 000 Kč.
 • Půjčku Cetelem nabízí silná společnost s množstvím dalších produktů jako je pojištění, financování a nákup na splátky, konsolidace půjček nebo kreditní karta Cetelem

Recenze - půjčka cetelem

Akční půjčka: získejte 100 000 s úrokem 6,9% od Cetelem

Na co si mohu s Cetelem půjčit?

Cetelem nabízí půjčky na cokoliv. Podle účelu půjčky se ale odvíjí maximální částka úvěru a také doba splácení.

Půjčka Cetelem - tabulka účelových půjček

 Podmínky pro získání půjčky

Půjčku Cetelem může získat každý občan ČR starší 18 let, který má bankovní účet vedený u některé z českých bank. Další podmínkou pro získání půjčky od Cetelem.cz je mít stálý zdroj příjmu a nebýt ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Potřebné dokumenty k sjednání půjčky

 • Vyplněný osobní dotazník s žádostí o půjčku
 • Oboustrannou kopii dvou dokladů totožnosti
 • Kopii výpisu z bankovního účtu
 • Potvrzení o výši příjmu (výplatní pásky) za poslední 2 měsíce

Půjčka Cetelem – osobní dotazník

Stáhnout dokument - Žádost o půjčku - půjčka cetelemPokud nevíte kde získat Osobní dotazník potřebný k získání půjčky, můžete si ho stáhnout zde.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je požádat o půjčku online. Spolu s potřebnými dokumenty je nutné dodat i podepsanou smlouvu o půjčce. Online půjčka Cetelem má tu výhodu, že si můžete smlouvu rovnou vytisknout a podepsat. V případě, že nemáte možnost si smlouvu sami vytisknout, bude Vám doručena během 3 – 4 dnů poštou.

Podepsanou smlouvu je nutné odeslat na andresu:

CETELEM ČR, a.s.
Poštovní 17
702 00 Ostrava

Jakmile smlouva dorazí do sídla společnosti, budete ihned informování o schválení či zamítnutí půjčky. V případě že Vám bude půjčka Cetelem schválená, peníze Vám přijdou do 5 dnů na účet.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

3 komentářů na téma “Půjčka Cetelem – recenze a hodnocení půjčky
 1. Klára Voltová

  Cetelem jsem ještě nezkoušela, možná taky někdy zkusím. Kamarádka mi poradila http://creditka.cz/ zažádala jsem si tam o 8 000 Kč a všechno bylo v pořádku a to jsem v registrech.

 2. Petr Karát

  V minulosti jsem si několikrát půjčil peníze v cz.eurocredit.xyz. Většinou jsem však nebyl spokojen s podmínkami. Na radu svého kamaráda jsem zkusil vaše služby, ze kterých jsem byl doslova nadšen. Bylo to snadné a rychlé, neboť jsem v pohodlí svého domova vyplnit online žádost a peníze jsem měl přímo na svém účtu ještě tentýž den.

 3. Jana

  dobrý den Dne 30.4 jsem si pujdčila 5tisíc na telefon .ani jsem si neúvedomila co jsem vše podepsala nic mi nebilo řečeno jak se tam píše .žadny informace o karte a o nějakem učtu.revolving.nic takového jako kartu nechci .co mi na to povíte .ted až když mi došel dopis že mi ma přijit karta s 30tisíci sem si přečetla smlouvu.vubec by me nenapadlo čeho všeho se tam dočtu…když kartu nebudu využívat co se stane??

Přidat komentář