Půjčka 7 – Recenze a zkušenosti – rychlá půjčka bez registru

Půjčka 7 je nová sms půjčka, která vsází na jednoduché podmínky a okamžitý převod peněz. Pokud jste si mysleli, že vyřídit půjčku je zdlouhavou záležitostí, která vám zabere v lepším případě několik dnů, spletli jste se. Dnes již existuje mnoho společností, které půjčují menší částky téměř okamžitě, bez zbytečných formalit. Trvá to jen pár minut a peníze máte na účtu. Jedním takovým produktem je také nová sms půjčka nazvaná Půjčka 7. Ta přináší velmi rychlý a flexibilní systém, díky kterému budete mít k dispozici potřebné finance prakticky ihned.

Sdílejte článek

Půjčku je samozřejmě možné vyřídit také klasicky po internetu. Podívejme se v krátkosti na to, jak celý systém funguje.

Výhody společnosti Půjčka 7

  • Rychlá půjčka 1 000 Kč až 3 000 Kč
  • Půjčka pro opakované klienty 5 000 Kč
  • Splatnost půjčky za 7, 14, 21 nebo 28 dnů
  • Peníze jsou odeslány během 15 minut na účet
  • Možnost prodloužení půjčky

Chci půjčit

Nevýhody

  • Před odesláním peněz na účet se kontroluje registr dlužníků. Pokud máte zápis v některém z registru dlužníků, Půjčka 7 vám nebude schválena. Naštěstí existuje řada jiných společností, které nabízí rychlé půjčky bez registru.
  • Tato nová sms půjčka je také určena pouze pro zaměstnance a osoby starší 21 let. A je možné, že během žádosti o půjčku budete vyzvání k doložení příjmů za poslední měsíc. Půjčku bez doložení příjmů vám Půjčka 7 neposkytne.

Půjčka 7 vsází na jednoduché podmínky a rychlý převod peněz

Začněme podmínkami, které musíte splnit, aby vám byl tento krátkodobý úvěr poskytnut. Půjčka vám bude poskytnuta v případě, že jste občanem České republiky, jste starší 21 let, máte stálé zaměstnání s pravidelným příjmem, a musíte mít také pozitivní půjčkovou historii, tj. nesmíte mít žádné předchozí dluhy a závazky u jiného zprostředkovatele. V opačném případě se zkuste poohlédnout po společnostech, které poskytují rychlé půjčky bez registru.

Půjčku zvládne vyřídit každý za 5 minut

Pokud tyto podmínky splňujete, stačí se zaregistrovat na stránkách Půjčka 7. Poté dostanete své uživatelské ID a heslo, pomocí kterého se budete do systému přihlašovat. Pokud patříte mezi nové klienty, maximální výše půjčky je 3000 korun, pro vracející se klienty je již k dispozici částka až 5000 korun.

Online žádost o Půjčku 7

Vše jde krásně a jednoduše nastavit pomocí posuvníku. Celý systém je jednoduchý a obsluhu zvládne každý. Dobu splatnosti půjčky si můžete nastavit v rozmezí 7 – 28 dnů, záleží, co vám bude nejvíce vyhovovat. Do patnácti minut vám poté přijde na emailovou adresu nebo na mobil rozhodnutí o tom, jestli byla půjčka schválena či zamítnuta. Přímo při vyřizování žádosti také uvidíte podle zadaných parametrů, kolik peněz vrátíte.

Jednoduché a extra rychlé sms půjčky

Hlavní výhodou Půjčky 7 je, že lze zažádat také prostřednictvím SMS zprávy. Pokud již máte uživatelský účet, stačí podle pokynů na webu odeslat SMS se žádostí na určité číslo, a po ověření vaší žádosti vám bude půjčka poskytnuta. Jednoduché a rychlé.

Samozřejmě mohou nastat komplikace, a vy nemusíte mít ve zvolený termín peníze k dispozici. V takovém případě se dá přímo na stránkách Půjčka 7 zažádat o prodloužení. Prodloužit lze Půjčku 7 až o 28 dnů, uvedeny jsou také související poplatky v řádech stokorun.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
  1. marek

    to je moc dobra pujcka, vsem doporucuju

Přidat komentář