Půjčit si peníze přes Benefi se vyplatí

Jsou půjčky, které se vyplatí za všech okolností (jako např. první půjčka zdarma, kterou nabízí hned několik nebankovních společností) a jsou i takové, jež jsou naopak velmi nevýhodné a výrazně se prodraží. P2P půjčky nepatří ani do jedné z obou kategorií – úplně zdarma je sice získat nelze, na druhou stranu rozhodně nejsou nijak předražené a oproti klasickým úvěrům nabízejí lepší podmínky a nižší úroky. Jedním z největších zprostředkovatel těchto úvěrů v ČR aktuálně patří společnost Benefi a.s., jejíž webový portál je na adrese www.benefi.cz.

Sdílejte článek

Snadné vyřízení žádosti online

P2P půjčky se sjednávají přes internet a Benefi v tomto směru není žádnou výjimkou. Webové stránky jsou sice poměrně obsáhlé s velkým množstvím informací a různých podkategorií, zorientovat se na nich ale není žádný problém. Abyste mohli půjčku získat, musíte (kromě věku nad 18 let) splnit 3 základní podmínky: mít dva platné osobní doklady, stálý pravidelný příjem a vlastní bankovní účet, vedený na Vaše jméno. Pokud tyto požadavky splňujete, nic nebrání tomu, abyste si nezávaznou žádost vyplnili.

Vyplnění Vám zabere jen chvilku – nejdříve si nastavíte požadovanou částku a dobu splácení, pak vyplníte formulář, do něhož je nutno doplnit osobní údaje, rodinné údaje, kontaktní informace a adresu Vašeho trvalého bydliště (případně i doručovací adresu, pokud je jiná), následně pak informace o Vašem příjmu.

benefi

Nízké poplatky i úroky

Na Benefi.cz můžete získat velmi nízkou úrokovou sazbu, u každého klienta se ale stanovuje individuálně na základě vyplněného formuláře. Jakmile jej vyplníte, dozvíte se přesné úroky a tím pádem i částku, kterou byste měsíčně museli splácet. Budete-li s nabídkou souhlasit, bude Vaše žádost o úvěr vystavena na webu Benefi.cz a investoři budou moci na Vaši půjčku přispět. Pokud se podaří požadovanou sumu naplnit, peníze Vám pak budou převedeny na účet u banky.

Pokud jde o poplatky, tak neplatí se zde nic předem, ani za předčasné splacení, ani žádné jiné skryté poplatky. Jediné, co kromě splátek budete muset uhradit, je poplatek za zprostředkování úvěru společnosti Benefi. Jeho výše závisí na výši půjčené částky a na Vaší bonitě, není to ale žádná vysoká suma – většinou kolem 2 procent, nejnižší poplatek může být pouhé 1 %.

Nejen standardní půjčky, ale i refinancování a konsolidace

Vedle základní, běžné půjčky, si u Benefi můžete požádat také o refinancování Vašeho stávajícího úvěru nebo o konsolidaci více půjček do jedné. Velkým plusem je, že v obou případech se tato nabídka vztahuje jako na bankovní, tak i na nebankovní úvěry a při převedení k Benefi.cz získáte lepší podmínky a ušetříte na měsíčních splátkách.

Férové jednání, přehledné a srozumitelné podmínky

U mnoha menších nebankovních poskytovatelů půjček se setkáváme s neseriózním jednáním, nepřehlednými smlouvami, skrytými poplatky nebo jinými nepříjemnostmi. U Benefi Vám ale nic takového nehrozí – všechno je naprosto transparentní, přehledné a srozumitelně vysvětlené, nikdo po Vás nebude chtít poplatek předem ani se nemusíte bát zbytečných sankcí např. za předčasné splacení apod. 

S Benefi můžete také investovat i s malými částkami

Když se řekne investice, většina lidí si představí vysoké částky v řádu desítek či stovek tisíc nebo dokonce milionů Kč. U Benefi ale nemusíte mít žádný velký kapitál – investovat můžete už od pouhých 200 Kč. Navíc si sami vybíráte, zda budete Vaše peníze investovat spíše do půjček s nízkým rizikem a nízkým úrokem, nebo risknete rizikovější úvěr s lepším zhodnocením. Průměrný výnos investorů je cca 12 % p.a., můžete ale získat i více – záleží jen na Vás, jakou si zvolíte strategii. Konkurencí je firma Zonky.

benefi_pujcka_4_336x280

 

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Půjčit si peníze přes Benefi se vyplatí

Přidat komentář