Recenze spořící účet ING Konto

Spořící účet ING konto je velice oblíbený způsob spoření nejen v Česku. Finanční produkty společnosti ING jsou poslední dobou stále více vyhledávané zákazníky, kteří mají zájem o jištěné zhodnocení svých vkladů. Narozdíl od většiny spořících účtů máte s ING kontem své peníze vždy připraveny k výběru. Nejste tak limitováni jako u většiny současných spořících účtů.

Sdílejte článek
Spořící účet ING Konto

ING konto je spořící účet s velmi vysokým úrokem a nabízí tak nadprůměrné zhodnocení vašeho vkladu bez omezení, se kterými se setkáte u většiny současných spořících účtů. Tím ale výhody spořícího účtu od ING nekončí.

Výhody ING konta

ING Konto nabízí výhodný úrok 1,20 % p. a., který je stálý pro všechny klienty. Nerozhoduje aktuální zůstatek na účtu ani výše vkladu. Dokonce ani minimální nebo maximální částka, kterou chcete vložit na spořící účet ING konto není nijak omezena. Výše a pravidelnost vašeho spoření záleží také zcela na vás. Můžete si na spořící účet převést jednorázově větší částku nebo můžete spořit pravidelně s menšími obnosy.

ING Konto ve zkratce

 • Úrok 1,2 % p.a.
 • Spořící ing konto je bez poplatků.
 • Výši a pravidelnost vkladů si určujete sami.
 • Peníze máte neustále k dispozici.

Spořící účet bez poplatků

Ing nabízí zřízení spořícího účtu zcela zdarma. Nyní máte navíc možnost podat žádost online. Zřízení spořícího účtu zdarma ale neznamená další skryté poplatky. Založení, vedení, všechny transakce a dokonce i zrušení spořícího konta Ing – to vše je zcela zdarma.

S ING máte peníze vždy po ruce

Vklady na ING Kontu nejsou nijak časově omezené. To znamená, že v případě potřeby můžete kdykoliv převést své peníze na váš běžný účet. Ing konto můžete navíc spravovat pohodlně přes internet. Tím pádem máte peníze zúročené pomocí Ing konta denně 24 hodin k dispozici.

Založení Ing konta jednoduše přes internet

Ano, i ke spořícímu účtu od ING máte rychlý a bezpečný přístup přes internetové bankovnictví. Založení a vedení spořícího Ing konta je zcela zdarma. Založit Ing konto si navíc můžete založit online během 5-ti minut.

Založte si ING konto

Založit spořící Ing konto může každý občan ČR nebo cizinec starší 18-ti let.

Co je potřeba k založení Spořícího účtu ING Konto?

 • dva doklady totožnosti
 • vlastní bankovní účet
 • kopii výpisu z vlastního účtu
 • tento bankovní účet musí být vedený v českých korunách
 • žadatel o Ing konto musí být jediným majitelem tohoto účtu

Pokud splňujete všechny požadavky pro založení Ing konta a máte k dispozici všechny potřebné doklady můžete přejít k vyplnění formuláře.

Kontakt ING Bank

 • Webové stránky: www.Ingbank.cz
 • Telefonní linka: 800 159 159 (bez poplatku)
 • E-mail: klient@ing.cz
 • Adresa:
  ING Bank
  Plzeňská 345 / 5
  Praha 5
  150 00
pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

3 komentářů na téma “Recenze spořící účet ING Konto
 1. Lucka

  Určitě je fajn, že je to všechno zadarmo, ale jejich zákaznický servis to je jedna velká katastrofa. Aby se člověk musel přímo dožadovat svého hesla pro přihlášení do internetového bankovnictví mi přijde fakt hrozný. Konkrétně se už na to čeká přes 2 měsíce. A když už konečně něco poslali, tak to bylo identifikační číslo, o které jsme vůbec nežádaly, protože je uvedené ve smlouvě. V současné době heslo stále nemáme. Takže pokud chcete spořit a mít své peníze k dispozici tak určitě zvolte jinou banku.

 2. marcela

  Hmm, na své peníze, které jsem převáděla ze svého ing konta na transakční účet, který mám u jiné banky, už čekám 4 dny. Ještě je ani neodepsali.
  Hrůza. Hrůza.
  To je tak, když člověk používá spořák od pojišťováků.

 3. Romy

  U ING stačí zadat doporučovací kód 4627420 a máte na 3 měsíce úrok 2%!:-)

Přidat komentář