Porovnání nejlepších úvěrů v ČR

Nabídka různých druhů půjček je v současné době tak bohatá, že pro nezkušeného člověka, který se ve světě financí příliš neorientuje, je docela problém si vhodný úvěr vybrat. Mezi jednotlivými poskytovateli jsou velké rozdíly a to nejen ve výši úrokových sazeb a roční procentní sazby nákladů, ale i v poplatcích, sankcích za případné pozdní splacení a v mnoha jiných ohledech. Spousta lidí tak mnohdy sáhne hned po té první půjčce, která jim přijde pod ruku, což je samozřejmě velká chyba. Pečlivým výběrem vhodné půjčky totiž můžeme nejen ušetřit za zbytečné poplatky nebo příliš vysoké úroky – především se tím vyhneme riziku, že bychom naletěli podvodníkům.

Sdílejte článek

Široká nabídka úvěrů od mnoha poskytovatelů

Dnes už je výběr půjček natolik velký, že vyznat se v něm je téměř nadlidský úkol. Kromě klasických bankovních půjček, u kterých není třeba pochybovat o jejich serióznosti, se totiž na trhu objevilo velké množství menších nebankovních společností. U nich už je ale třeba být ostražitý – najdou se mezi nimi nejen slušní a féroví poskytovatelé, ale bohužel i podvodné firmy nebo jednotlivci, kteří pouze inkasují tučné poplatky a žádný úvěr nikomu nedají. Zvláště u lidí, kteří jsou na tom finančně špatně, je taková zkušenost velmi nepříjemná a způsobuje jen další a další problémy.

Půjčky pro studenty, důchodce, nezaměstnané atd.

Zatímco u bankovních půjček jsou podmínky poměrně přísné a získat je mohou jen lidé, kteří nemají záznam v registrech dlužníků a mají doložitelný stálý příjem, u nebankovního sektoru je situace výrazně odlišná. Tyto firmy se specializují zejména na ty, kteří by v bance půjčku nedostali a nabízejí tak speciální úvěry pro studenty, nezaměstnané, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo pro osoby se záznamem v registru dlužníků. S tím samozřejmě souvisí i to, že tyto půjčky jsou spíše krátkodobé a jedná se jen o menší částky.

Jak poznat, která půjčka je ta nejlepší?

Jak ale poznáme, který z těch mnoha úvěrů je pro nás nejvýhodnější? Jednou z možností je samozřejmě projít si postupně webové stránky jednotlivých poskytovatelů. Takovýto postup je ale poměrně zdlouhavý, únavný a srovnání si musíme dělat sami. Navíc se v takovém případě nedozvíme opravdové zkušenosti lidí, kteří už půjčku od dané banky nebo nebankovní společnosti měli. Můžeme se také zeptat našich známých a přátel, ti ale také nemusejí mít takový přehled a informace od nich tak nebudou úplné. Ideálním řešením při hledání vhodné půjčky je tak využití některého ze specializovaných webových portálů, jež se zaměřují na srovnání půjček. Jedním z nich je nový portál ParádníPůjčky.cz, který přináší přehledné a podrobné porovnání nejlepších bankovních i nebankovních půjček na českém trhu.

Srovnání úvěrů na webu ParádníPůjčky.cz

logo

Nový webový srovnávač úvěrů Parádní Půjčky je profesionálním a odborným finančním serverem, který výrazně usnadňuje práci při hledání vhodné půjčky. Jeho součástí jsou úvěry od vybraných předních poskytovatelů půjček, mezi nimiž nechybí ani bankovní, ani nebankovní společnosti. Naleznete tu půjčky krátkodobé i dlouhodobé, půjčky před výplatou, půjčky pro ty, co mají záznam v registru, bleskové půjčky do 10 minut nebo půjčky zdarma, u nichž nemusíte platit žádné poplatky ani úroky. Velkou výhodou těchto stránek je i možnost si rovnou z webu o vybraný úvěr zažádat, aniž byste museli hledat stránky dané společnosti. Velmi důležitý je také fakt, že všechny nabídky na tomto portálu jsou výhradně od prověřených a osvědčených bankovních a nebankovních institucí – nemusíte tak mít absolutně žádné obavy, že by se mohlo jednat o podvod.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Porovnání nejlepších úvěrů v ČR

Přidat komentář