Omega půjčka – nonstop rychlé krátkodobé půjčky do 5000 Kč

omega půjčka - nonstop poskytovatel půjček do 5000 KčSjednat si půjčku je v posledních letech čím dál snadnější a nejinak je tomu v případě populární Omega půjčky. Půjčit si můžete jakožto nový zákazník sumu v rozmezí pěti set až tří tisíc korun (později, pokud se zařadíte mezi dlouhodobé zákazníky, je možné tento limit navýšit na deset tisíc), dobu splatnosti pak lze nastavit na patnáct, případně třicet kalendářních dnů.

Sdílejte článek
Omega půjčka

Ať už si tedy hodláte půjčit na cokoliv (důvod půjčky nemusíte nijak dokládat, nejde přece o hypoteční úvěr), vyžádané peníze můžete mít na svém bankovním kontě během jediné hodiny. To se vyplatí hlavně tehdy, pokud peníze potřebujete opravdu akutně – například zaplatit do druhého dne nějakou polozapomenutou složenku, která už prostě a jednoduše nepočká.

Omega půjčka

  • Výše půjčky: 500 až 5000 Kč
  • Pro stálé klienty: Půjčka až 10000 Kč
  • Splatnost: 15 nebo 30 dní
  • Doba sjednání: 60 minut
  • Doložení příjmů: Ne
  • Kontrola registru dlužníků: Ano

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

A za jakých podmínek lze Omega půjčku vůbec využít? Musíte být starší osmnácti let, současně nemít záznam v registru dlužníků a vlastnit bankovní účet a mobilní telefon. Současně nepotřebujete žádné doklady (mimo jiné ani konkrétní potvrzení o stálém měsíčním příjmu), rychlé půjčky nonstop jsou totiž obecně nastaveny tak, aby bylo vše co nejrychleji vyřízeno k maximální oboustranné spokojenosti.

Jednoduché podmínky i pro splacení a prodloužení půjčky

Nečekejte žádné dodatečné poplatky, během chvíle se dozvíte, kolik bude třeba splatit do určitého smluveného data (samozřejmostí je zde i možnost předčasného splacení půjčky bez jakýchkoliv poplatků). Současně není problém si půjčit doslova kdykoliv a kdekoliv, sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně.

V případě, že nebude možné půjčku splatit včas v domluveném termínu, nemusí ještě být takříkajíc oheň na střeše. Splátkový kalendář Omega půjčky je totiž možné prodloužit o sedm, čtrnáct, třicet či dokonce až šedesát dní, nicméně zaplatíte určitou sumu peněz (obvykle v řádu několika stokorun) navíc jako „daň“ za tuto laskavost. Jedná se o standardní postup drtivé většiny nebankovních společností, nejde tedy o nic mimořádného.

Kontakty

  • Tel.: 228 880 338
  • Email: info@moneynow.cz
  • Web: www.omegapujcka.cz
pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Omega půjčka – nonstop rychlé krátkodobé půjčky do 5000 Kč

Přidat komentář