Oddlužení fyzických osob

Každý, kdo se dostane do finančních nesnází a nezvládá své závazky splácet, má právo na osobní bankrot. Podat návrh na oddlužení není nijak snadné a proto existují desítky společností, které vás tímto složitým procesem provedou a jsou vám nápomocni kdykoliv potřebujete.

Sdílejte článek

Proč využít služeb oddlužení?

Díky oddluzeni-rychle.cz získáte možnost uhradit své závazky do výše 30%. Pomohou vám sepsat nejen návrh na oddlužení fyzických osob, ale i na oddlužení partnerů a návrh na insolvenci. Poradí vám, které dokumenty je potřeba dodat.

Pomocí oddlužení se zbavíte svých závazků, okamžitě budou zastaveny veškeré exekuce vedené proti vám. Splatit dluhy můžete pomocí splátkového kalendáře nebo zpeněžněním majetkové podstaty. Po dobu, kdy bude probíhat oddlužení máte garantováno, že vám zůstane nezabavitelné minimum, které se vypočte dle vašeho příjmu a počtu dětí, nemůže se tak stát, že by vám po úhradě splátky nezbyly peníze na živobytí. Po celou dobu průběhu oddlužení má nad vámi dohled jak insolvenční soud, tak insolvenční správce tak, aby došlo ke správnému oddlužení a vy jste byli chráněni před věřiteli.

Výhody služeb oddlužení

  • Váš návrh je zpracován do 48 hodin
  • Dopředu vám řekneme, kolik vás naše služby budou stát
  • Oddlužení řeší specialisté na insolvenční právo
  • Umíme správně odhadnout, zda vám bude oddlužení povoleno či nikoliv
  • Pomůžeme vám najít nejschůdnější cestu jak ven z dluhů
  • Nabízíme nízké ceny
  • Služby jsou garantovány smlouvou

Nevýhody služeb oddlužení

  • v případě zamítnutí se vaše situace nezmění
  • manželé musí doložit prohlášení o tom, že bude jejich majetek brán pro tyto účely jako společné jmění manželů

Nejčastější otázky

Pro koho je oddlužení určeno?

Pro všechny osoby starší 18 let, které mají více než dva závazky po splatnosti déle než 30 dní a mají stabilní příjem, také pro podnikatele a manželské páry.

Jaké dokumenty musím doložit?

Veškeré dokumenty, které musíte doložit vám sdělíme na schůzce. Zpravidla jde o doložení příjmů za uplynulé 3 roky, doložení veškerého majetku a seznam závazků.

Co se stane, když mi oddlužení zamítnou?

Buď vám soudce vrátí žádost k přepracování nebo je zamítnuta úplně. V tom případě se nestane nic, vaše situace zůstane stejná, pokud ji nezačnete řešit.

pujcko-ninjapujcka
Záložky:

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Oddlužení fyzických osob

Přidat komentář