O2 citi kreditní karta

O2 citi kreditní karta je mezinárodní kreditní kartou, která je vydávána ve spolupráci se společností O2 a tím i poskytuje slevy na platby za služby O2. Zřízení této karty se tedy jednoznačně vyplatí všem, kteří jsou klienty společnosti O2. Jedná se ž o 30% slevu na vyúčtování služeb O2. Pokud tuto slevu chcete získat, stačí, aby O2 citi kreditní karta byla v daném měsíci, alespoň jednou použita. Maximální výše slevy na jednu kreditní kartu je maximálně 2 000 Kč.

Sdílejte článek
O2 citi kreditní karta

O2 citi kreditní karta má obrovské využití jak doma, tak i v zahraničních státech. Kartu můžete použít ke každodenním nákupům jak v supermarketech, tak i při placení v restauracích či na čerpacích stanicích nebo kdekoliv jinde. O2 citi kreditní karta je rovněž použitelná pro platby na internetu a dokonce i výběrům peněz z bankomatu.

O2 citi kreditní karta výhody

O2 citi kreditní karta nabízí celkem až 55 dní bezúročné období. To znamená, že když stihnete půjčku doplatit z kartového účtu v rámci daného bezúročného období, nemusíte platit nic navíc. V případě zapůjčení na delší období si můžete zcela sami navrhnout pravidelnou výši měsíčních splátek – minimálně však 200 Kč. Veškeré výhody této kreditní karty můžete navíc sdílet se svými blízkými a rodinou. Ke standardní kartě získáte až tři dodatkové karty se stejnými funkcemi i výhodami.

Taktéž dostanete slevu až 25 % u partnerů programu Citi Club. Můžete tak využívat všech atraktivních slev partnerů v rámci programu Citi Club z oblasti sportu, gastronomie, zdraví, cestování i péče o tělo.

O2 citi kreditní karta funkce

Každým měsícem se bude vaše využívání služeb O2 automaticky hradit inkasní platbou z vaší O2 citi kreditní karty. Pokud tuto kartu použijete v daném měsíci k nákupu,. Získáte velmi zajímavou slevu, která se nyní pohybuje na 30% do maximální výše 2 000 Kč. Získáte tak pevnou linku, O2 TV i internet s velkou slevou.

Další výhody kreditní karty

O2 citi kreditní karta nabízí všem i další výhody. Můžete si tak změnit svůj vlastní PIN. Pokud vám bude O2 citi kreditní karta odcizena nebo ji naopak ztratíte, tak bude ihned na vaši žádost zdarma zablokována a její následné vydání bude rovněž bezplatné. Stačí jen zavolat na zákaznickou linku a o vše bude ihned postaráno. Veškeré pohyby a transakce na kreditní kartě lze sledovat přes internetové bankovnictví.

Přehledné podmínky a smlouva

Každý měsíc získáte detailní výpis zdarma až do vaší e-mailové schránky. Navíc se nemusíte obávat žádných skrytých podmínek, které by znesnadňovaly odstoupení od smlouvy. Každý klient má po písemné žádosti nárok na poklidné odstoupení bez jakýchkoliv problémů. Nemusíte dokonce ani uvádět důvod 14 dní od uzavření smlouvy. O2 citi kreditní karta je skvělým doplňkem pro všechny klienty, kteří využívají služeb společnosti O2. Zřiďte si ji i vy.

pujcko-ninjapujcka
Záložky:

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “O2 citi kreditní karta

Přidat komentář