Nová SMS půjčka 2015

Občas se může každý z nás dostat do situace, kdy mu chybí pár tisíc a do výplaty má ještě daleko. Podobné situace se stávají také nezaměstnaným, či maminkám na mateřské dovolené a tyto skupiny navíc nemají ani příliš vysoký (nebo žádný) doložitelný příjem, takže to mají se získáním půjček obtížnější.

Sdílejte článek
Jak vybrat výhodný bankovní účet?

Na trhu ovšem kromě bankovních institucí a velkých nebankovních společností jako Home Credit, Profi Credit či Provident existují i menší, méně známé společnosti. Jde o firmy, které se zaměřují na poskytování extra rychlých půjček s nižší cílovou částkou.

Jde o tzv. SMS půjčky anebo půjčky před výplatou, které se vyznačují několika typickými parametry. Jedním z hlavních parametrů je už zmíněná menší cílová částka.

Půjčky do 5000 až 15 000 Kč

SMS půjčky jsou oproti bankovním úvěrů či půjčce od Home Credit opravdu malé. Většinou jsou dostupné do 15 000 Kč, jen výjimečně narazíte na společnost, která vám takhle krátkodobě půjčí i 20 000 Kč.

Nejnižší cílová částka bývá většinou 500 až 1000 Kč, při první půjčce je pak maximum většinou do 5000 Kč. Až poté, co splatíte první sms půjčku máte nárok na další a s vyšší cílovou částkou.

Kratší doba splatnosti

SMS půjčky se také vyznačují tím, že je musíte splácet rychleji. Splácení probíhá většinou jednorázově – před uplynutím doby splatnosti uhradíte celou částku s i případným poplatkem (skládá se z úroku, administrativních poplatků a všech dalších výdajů na půjčku).

Splatnost u půjčky si můžete sami vybrat. Někdy je volba naprosto libovolná, jindy si vybíráte z několika variant, jako například u Perfect Money:

  • půjčka na týden
  • půjčka na 14 dnů
  • půjčka na 21 dnů
  • půjčka na 28 dnů

Pokud vás tenhle typ půjčky oslovil a jste nyní v horší finanční situaci, před výplatou anebo třeba jen bez rezervních financí, můžete si vyzkoušet novou, velmi výhodnou nebankovní sms půjčku.

Japonská SMS půjčka

Velmi výhodná SMS půjčka je úvěr s názvem Japonská půjčka, který se u nás objevil v létě roku 2015. Jde o sice o novou půjčku, ovšem jde také o nástupce Click Credit půjčky, která skončila a změnila se právě na Japonskou půjčku.

Hlavní výhodou Japonské půjčky jsou jejich úrokové sazby, které jsou několikrát nižší než u konkurenčních firem. Japonská půjčka sice nenabízí první půjčku pro nové klienty zdarma, ovšem výhodné úroky zůstavají po celou dobu ať už si zde půjčíte peníze kolikrát chcete.

 

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Nová SMS půjčka 2015

Přidat komentář