Komerční banka – moje kb přihlášení

Internetová aplikace Komerční banky neboli chytrý nástroj pro správu financí pod označením moje KB přihlášení umožňuje všem klientům této banky velmi snadnou manipulaci s penězi. Během několika málo okamžiků se ihned dostanete k nejdůležitějším informacím a pohybech. Můžete platit účty, kontrolovat výpisy a mnoho dalších užitečných funkcí.

Sdílejte článek
Internetové bankovnictví Komerční banky moje kb přihlášení

Služba moje KB přihlášení je určena všem podnikatelům, občanům, ale i celým firmám. Tato moderní služba umožňuje sedm dní v týdnu provádět tradiční bankovní operace prostřednictvím internetového připojení. Aplikace je tedy dostupná dle dostupnosti připojení. Její funkčnost garantuje po celý rok bankovní společnost Komerční banka. Mějte své finance pod kontrolou z pohodlí domácí atmosféry nebo z kanceláře.

Charakteristika internetového bankovnictví Komerční banky moje KB přihlášení

Internetové bankovnictví Komerční banky moje kb přihlášeníHlavní charakteristikou moje KB přihlášení je obsluha všech dostupných či vytvořených účtů pod zastřešením společnosti Komerční banka. Za pomocí rozsahu přístupových práv můžete tyto informace zpřístupnit více uživatelům. Aplikace moje KB banka přihlášení je opředena vysoce zapamatovatelným a především přehledným designem.

Určitě stojí za zmínku doslova špičková úroveň zabezpečení jak při komunikaci mezi bankou a uživatelem, tak i při podepisování příkazů v rámci služby. Zároveň je nutné každou aktivní operaci podepisovat elektronickým podpisem.

Výhody moje KB banka přihlášení

Mezi hlavní výhody moje KB přihlášení patří výrazná úspora času, který můžete trávit mnohem smysluplněji. Zároveň máte neomezenou možnost sledovat svůj účet a mít nad ním kontrolu odkudkoliv, kde je k dispozici internetové připojení.

Služby od Komerční banky odkudkoliv

Pokud máte v rodině více propojených karet, můžete tak pohyby na účtech kontrolovat všem členům. Služba moje KB přihlášení je kdykoliv k dispozici i o svátcích a v neděli. Rovněž ušetříte za platby poplatků spojených s trvalými příkazy, které jsou přes tuto internetovou aplikaci levnější.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
  1. Jiří Bratschadl

    Dobrý den, jsem již podruhé přihlášen k internetovému bankovnictví, bohužel se mi podruhé ztratila možnost připojení. Zřejmě jsem se špatně přihlásil ( zaregistroval ) a nyní nevím jak dál. Poprvé jsem se dovolal Vaší operátorce dle které jsem byl přihlášen, ale ve skutečnosti jsem se ke svým datům nedostal. Prosím poraďte mi co mám udělat.
    Bratschadl Jiří
    603 168 180

Přidat komentář