mHypotéka – Recenze hypotéky od mBank

Svoji hypotéku má v nabídce i první banka, která v čr nabídla osobní účet bez poplatků – mBank. Říká jí mHYPOTÉKA light a podle oficiálních stránek by mělo být vyřízení i poskytnutí hypotéky úplně zdarma. Zdarma je také veškeré čerpání úvěru a máte možnost mimořádných splátek. Pojďme se ale podívat, jestli mBanka nabízí hypotéku opravdu zdarma nebo jestli nalezneme v ceníku mBank skryté poplatky.

Sdílejte článek
mbank hypotéka

Mbanka poskytuje hypotéky od 200 000 Kč, maximální výše u neúčelového hypotečního úvěru je nyní 75% z hodnoty zastavované nemovitosti. V případě, že kupujete nemovitost, potřebujete peníze na rekonstrukci nebo hledáte refinancování hypotéky je maximální výše LTV je 100% z hodnoty nemovitosti! Pokud se ale spokojíte s 50% zástavní ceny nemovistosti získáte hypotéku bez dokládání příjmů.

Hypotéku lze s mbankou získat i na rozestavěnou nemovitost. Splatit mhypotéku můžete v době od 12 měsíců až do 40 let. V době poslední splátky vám však nemůže být více než 70 let.

Pokud vás zajímá jestli je k získání hypotéky od mbank potřeba spolužadatel, odpověd zní ano i ne. Jeden žadatel může získát pouze účelovou hypotéku. Pokud máte zájem o neúčelový hypoteční úvěr, musejí být žadatelé dva.

Na co můžete hypotéku od mbank použít?

Koupě nemovitosti

hypotéka od mbankJe nejčastější důvod žádosti o hypotéku. Mbank nabízí výhodné podmínky a financování od 200 tisíc Kč až do 80 procent z ceny nemovitosti. Splátky si u mbank můžete zvolit v rozmezí 1 – 40 let a financovat můžete nemovitosti na území ČR.

Mezi výhody mHypotéky zajisté patří možnost půjčit si k hypotéce 10% navíc a tyto peníze následně použít na vybavení domácnosti. Tato nabídka platí pro hypotéky na 1,88 milionu korun.

Refinancování stávající hypotéky od mBank

Nechat si refinancovat hypotéku u Mbanky je vhodné řešení pokud nejste spokojeni se svojí stávající hypotékou nebo pokud je pro vás nabídka od mBank výhodnější. Refinancovat můžete jakoukoliv jinou hypotéku nebo nesplacený úvěr ze stavebního spoření. Pokud žadatel na refinancování hypotéky opravdu spěchá, nabízí mBank zrychlené refinancování do 24 hodin.

Součásti žádosti o mHypotéku je doložení potvrzení o výši příjmů. Výhodou je, že při refinancování nad 1, 88 mil. Kč vám mbanka nabídne refinancování až do 100% výše původního hypotečního úvěru.

Zrychlené refinancování hypotéky

hypotéka mbank

mBanka vám poskytne výsledek o schválení hypotéky do 24 hodin. Jedná se o jednodušší a rychlejší variantu žádosti o hypotéku mbanky.  Podmínkou je, že starý úvěr musí být řádně splácen minimálně dva roky. Žadatel o zrychlené refinancování hypotéky podává mbance pouze čestné prohlášení o výši příjmů a maximálně 6 let starý odhad ceny nemovitosti.

Výstavba a rekonstrukce obejktu

Pokud je důvodem vaší žádosti o hypotéku rekonstrukce, modernizace nebo výstavba nemovitosti, nabízí vám mbank financování všech prací prováděných dodavatelsky nebo i svépomocí.

Neúčelový hypoteční úvěr

Neúčelový hypoteční úvěr Vám mbanka poskytne se zástavou nemovitosti až do 65% z její tržní hodnoty. Neúčelovou (americkou) hypotéku můžete u mbank čerpat zdarma a na cokoliv chcete. Americkou hypotéku vám mbanka poskytne i bez dokládání výše příjmů.

Konsolidace

S konsolidační hypotékou od mBanky můžete všechny úvěry a půjčky sloučit do jedné splátky a ušetřit tak na úrocích. Konsolidovat můžete všechny dluhy u bank vzniklé používáním kreditních karet nebo čerpáním kontokorentu, půjčky či leasingu.

Pokud potřebujete půjčit finance, mbank vám k hypotéce nabídne bezúčelovou půjčku až do 420 000 Kč.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

2 komentářů na téma “mHypotéka – Recenze hypotéky od mBank
  1. Máte zkušenosti s hypotékou od této banky??? mají ji docela výhodnou, ale banka je to přeci jen ještě mladá a nemá moc poboček po ČR.

    • Jozka

      Emile, Emile, mBank už je to pěknou řadu let, je vidět, že jsi novic co se změny banky týče ;).

Přidat komentář