Kreditní karty ČSOB

Známá česká banka ČSOB přináší kvalitní bankovní služby pro běžné uživatele a podnikatele. Na oficiálních stránkách www.csob.cz najdeme rozsáhlou nabídku bankovních účtů, půjček a úvěrů, pojištění a také několik kreditních karet.

Sdílejte článek
Kreditní karty ČSOB

Akuální nabídka kreditních karet ČSOB

Všechny kreditní karty od ČSOB banky jsou karty typu MasterCard. Dle aktuálního ceníku ČSOB můžete stějně jako v případě kreditních karet CitiBank využít až 55 dní bezúročného období.

Kreditní karta ČSOB Standard

Základní kreditní karta ČSOB MasterCard Standard je zpoplatněna měsíční poplatkem za vedení karty ve výši 20 Kč. Kreditní limit v rozmezí 5.000 až 250.000 Kč vám bude vypočten v závislosti na výši příjmů.  Po skončení bezplatného období bude aktuální dluh na kartě úročen 1,83 % z aktuálního nedoplatku.

Na kreditní kartu ČSOB Standard si můžete zvolit vlastní obrázek a využívat speciálních akcí jako pojištění nákupu nebo prodloužená záruka na vybrané zboží.

Kreditka pro studenty ČSOB

Kreditní karty ČSOBStudentskou kreditní kartu ČSOB získáte zdarma ke Studentskému kontu Čsob. Kreditní karta pro studenty má stejně jako ČSOB Standard bezúročné období na 55 dní a stejný úrok ve výši 1,83 %. Maximální kreditní limit je však pro studenty omezen na 20 000 Kč.

ČSOB MasterCard World

Kreditní kartu MasterCard World využijí především ti, kteří pravidelně a rádi cestují. K této kartě dostanete speciální asistenční služby a vip vstup do salónků na evropských letištích. Kreditní karta Csob World je úročena nižším úrokem a to 1,66 %.

Kreditní karta ČSOB Platinum

Platinová kreditní karta Vám nabídne výhody, které u ostatních kreditek Čsob nezískáte. Mezi hlavní výhody patří stejně jako u karty Čsob World doplňkové asistenční služby. V případě Čsob Platinu ale získáte mnohem více výhod, například kompletní rodinné cestovní pojištění nebo pojištění proti krádeži. Platinová kreditní karta Čsob nabízí nejvyšší kreditní limit a to od 100.000 Kč až do 500.000 Kč a zároveň je úročena nejnižším úrokem ze všech Čsob karet – 1,49 %.

pujcko-ninjapujcka
Záložky:

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Kreditní karty ČSOB

Přidat komentář