Komerční banka – Přímé bankovnictví kb

Přímé bankovnictví kb poskytuje všem klientům celou řadu moderních služeb, které usnadňují přehled a cestu k finančním transakcím. Komerční banka patří mezi stabilní poskytovatele finančních služeb na českém trhu. Právě z těchto důvodů se zde můžeme setkat s takovou rozsáhlostí podpůrných služeb a produktů v oblasti přímého bankovnictví.

Sdílejte článek
Přímé bankovnictví KB - Desatero bezpečnosti od Komerční banky

Služba Moje banka – přímé bankovnictví kb pod hlavičkou aplikace Moje KB přihlášení nabízí skvělou kontrolu nad svými účty u Komerční banky. Jedná se o senzační komunikátor mezi bankou a klientem pro provádění takřka veškerých bankovních operací. Tím odpadají návštěvy na přepážkách, jelikož se drtivá většina operací dají dělat z pohodlí domácí atmosféry a to sedm dní v týdnu.

Přímé bankovnictví KB - Desatero bezpečnosti od Komerční banky

Přímé bankovnictví kb – Moje Banka Business

Moje Banka Business – jedná se o moderní službu, kterou přímé bankovnictví kb umožňuje získávat informace o účtech a zároveň provádět bankovní operace odkudkoliv, kde je k dispozici internetové připojení. Moje banka Business využívá vysoce bezpečné řešení, které je založené na standardech elektronického podpisu.

Profibanka – Přímé bankovnictví Komerční banky

Tato službam kterou opětovně nabízí přímé bankovnictví kb spojuje internetové bankovnictví a lokální aplikace. Jedná se o špičkový produkt přímého bankovnictví, který dokáže vyřešit veškeré požadavky a potřeby klientů v oblasti platebního styku. S touto službou můžete provádět veškeré bankovní operace z pohodlí domácí atmosféry a to nezávisle na otevírací době pobočky.

MojePlatba – rychlý příjem online plateb

MojePlatba – služba MojePlatba je určena pro všechny typy klientů, kteří provozují internetový obchod nebo například přijímají platby od svých zákazníků a chtějí mít tyto peníze okamžitě na svém bankovním účtu. Tato služba jednoduše propojí váš internetový portál s přímým bankovnictvím Komerční banky.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

2 komentářů na téma “Komerční banka – Přímé bankovnictví kb
  1. Yuriy Shakhoval

    Dobry den mam dotaz včera mi přišla poštou nová kreditní karta VISA ale nemohu provést aktivaci této karty důvod je že nemám kredit v mobilu. Je možné provést aktivaci této karty z jiného tel.,čísla.? Používá jej má družka již jsem z tohoto čísla volal minuly týden. Byl bych rád kdyby to bylo možné tak udělat. Dekuji vám pan Shakhoval Yuriy.

  2. Petr

    Komerční banka má až zbytečně složité zabezpeční ebankovnictví, více mi vyhovuje Česká Spořitelna, ale tam je zase problém častých útoků na bankovnictví…

Přidat komentář