Kdo poskytuje rychlé půjčky pro problémové klienty?

V moderní době najdete na úvěrovém trhu i velké množství společností, které poskytují rychlé půjčky pro problémové klienty. Často se jedná i o takové klienty, kteří se ocitli na seznamu dlužníků úplnou náhodou nebo poněkud neoprávněně a potřebují pomocnou ruku. Jsou i tací, co mají úvěry skoro jako životní styl, protože se jen tak nenaučí dobře vycházet se stávající finanční hotovostí do příští výplaty. A o kterých společnostech že je vlastně řeč?

Sdílejte článek

Rychlé půjčky pro problémové klienty poskytuje například půjčka Zaimo. Pokud potřebujete peníze opravdu akutně, bude se jednat o nejlepší možnou volbu. Úvěr je totiž do hodiny vyřízen, obecně vzato – nebankovní společnosti jsou u nás opravdu rychlé. Vše si můžete dopředu spočítat pomocí přehledné kalkulačky, stačí jen zadat výši úvěru a požadovaný počet měsíčních splátek.

Jako problémoví klienti se zaměřte na rychlé půjčky bez registru

O půjčku můžete u Zaimo požádat doslova kdykoliv, tisíce spokojených zákazníků, z nichž někteří žádají o úvěr po určité době znovu, jsou pak zárukou Vaší spokojenosti. Úvěr, který bude ušit přesně na míru Vašim potřebám, si můžete sjednat v rozmezí 1 – 25 tisíce korun, maximální počet měsíčních splátek je touto společností stanoven na dvanáct (úvěr je tedy nutné splatit do jednoho kalendářního roku, nicméně částka není tak velká, aby se to nemohlo podařit).

Další společností, která nabízí rychlé půjčky pro problémové klienty, je například Kredito24. Zde si můžete vzít úvěr v rozmezí 1 – 12,5 tisíce korun, doba splatnosti je pak nastavena v rozmezí jednoho až třiceti kalendářních dnů. Úvěr bude schválen během několika minut, odpadá potupné vyčkávání v bance a navíc nezaplatíte ani korun navíc, než bylo dohodnuto. Žádné skryté poplatky, vše navíc probíhá jednoduše online, jak je u nebankovních institucí v moderní době už zažitou zvyklostí.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Kdo poskytuje rychlé půjčky pro problémové klienty?

Přidat komentář