KB banka – Komerční banka

KB banka je mateřskou firmou Skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale řadí se mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy je prestižní bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Kód KB banky je 0100.

Sdílejte článek
KB banka - Komerční banka

Služby komerční banky jsou dostupná prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví KB a vlastní distribuční sítě

KB banka: bankovní kód komerční banky je 0100

Společnosti Skupiny Komerční banky poskytují další specializované služby:

Pobočky Komerční banky

Veškeré služby jsou dostupné díky husté sítě poboček KB, vlastní distribuční sítě a díky moderním on-line službám, jako je  například přímé bankovnictví také známé jako moje kb přihlášení.

Internetové bankovnictví Komerční banky moje kb přihlášeníObsluha korporátní klientely Komerční banky je rozdělena do dvou segmentů, parametrem je obvykle roční obrat (tržby) klienta a škála produktů, jaké využívá. Společnosti s obratem od 60 do 1.500 mil. Kč jsou obsluhovány zejména na obchodních centrech segmentu Corporate.

Klienti s vyšším obratem na bankovním účtu jsou obsluhováni  spíše divizemi segmentu Top Corporations, které sídlí v Praze, Brně a v Bratislavě.

Komerční banka ve Slovenské republice

KB banka obsluhuje své zákazníky prostřednictvím pobočky s názvem „Komerční banka, a.s., pobočka zahraničnej banky“. orientuje se zejména na velké a střední společnosti s obratem od 40 milionů EUR

Komerční banka poskytuje standardní bankovní služby, mezi které patří:

  • Cash Management

  • elektronické bankovnictví

  • platební karty a kreditní karty

  • financování

  • produkty investičního bankovnictví

  • Trade Finance, kde KB zaujímá vedoucí pozici v České republice

Kb banka a její pozice mezi českými bankami

KB banka - Komerční bankaPostavení pobočky KB ve Slovenské republice je v této oblasti silnější o to víc, že disponuje know-how mateřské KB a využívá synergie v rámci skupiny KB i SG, díky které dokáže nabízet svým zákazníkům komplexní finanční řešení.

Nedílnou součástí nabídky služeb je individuální osobní přístup a produkty připravené na míru dle požadavků určitého zákazníka. Pobočka KB ve Slovenské republice nenabízí peněžní operace. Další informace najdete na kb.cz.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “KB banka – Komerční banka

Přidat komentář