Jaká nebankovní půjčka je nejlepší?

Otázku která nebankovní půjčka je ta nejlepší a nejvýhodnější si klade mnoho lidí. Určit jednoznačně nejlepší nebankovní půjčku ale nejde, protože každý má trochu jiné preference a jsou pro něho důležitější jiné věci. Pro někoho je zásadní rychlost vyřízení žádosti, jiný preferuje nízké poplatky a úroky, pro dalšího je zase klíčová možnost rozložit si splácení na delší dobu. V tomto článku bychom Vám rádi doporučili pár nebankovních půjček, které patří k těm nejvýhodnějším a nejschvalovanějším.

Sdílejte článek
Clickpůjčka.cz - nebankovní půjčka Click credit

Společnost Home Credit asi není nutné představovat – skoro každý určitě někdy slyšel o této firmě, která se kromě půjček specializuje zejména na nákup zboží na splátky. Služeb této společnosti využívají tisíce lidí a firma je v této oblasti jedním z lídrů na trhu nejen v Česku, ale i v několika dalších zemích. Do skupiny Home Credit patří i společnost Click Credit, jež aktuálně nabízí jednu z nejlepších a nejlevnějších nebankovních půjček na českém finančním trhu.

Půjčka Click Credit

Clickpůjčka.cz - nebankovní půjčka Click credit

Půjčka není pro ty, kteří potřebují vysokou částku – úvěr je pouze krátkodobý a maximálně do 4 999 Kč. Jeho největší jsou velmi nízké poplatky a nízká RPSN (roční procentní sazba nákladů), která je ve své kategorii dokonce nejnižší ze všech. Půjčka Click Credit půjčka je tak vysoce oblíbená a navíc máte docela velkou šanci na její schválení. Ještě výhodnější je tato půjčka pro studenty vysokých škol, kteří mají ISIC kartu. -ti mohou mít první půjčku do 1 500 Kč zcela zdarma. Nezávislou recenzi na půjčku Click Credit si můžete prostudovat např. na stránkách CoolPůjčky.cz, které se věnují srovnávání a hodnocení nebankovních a bankovních úvěrů.

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

Pokud Vás ale zajímá opravdu nejschvalovanější nebankovní půjčka, naleznete ji na stránkách odborného finančního serveru Půjčko.cz. Tato půjčka je zcela výjimečná právě svojí vysokou pravděpodobností schválení – až 97 procent žadatelů úvěr skutečně dostane. Co se týká výše půjčky, tak tase pohybuje od 500 do 4 500 Kč a doba splatnosti je max. 30 dnů. Více informací o této nabídce a formulář se žádostí najdete na webu Půjčko.cz, kde si můžete o půjčku rovnou požádat, aniž byste museli někam chodit nebo telefonovat.

Kde najít nejlepší nebankovní půjčku?

Nejlepší nebankovní půjčka může být pro každého trochu jiná. K tomu, abyste si mohli vybrat opravdu takovou, která pro Vás bude nejvýhodnější, Vám pomohou specializované finanční weby, jako jsou CoolPůjčky.cz nebo Půjčko.cz. Díky nim získáte jasnou představu o tom, jaké půjčky jsou aktuálně dostupné, a ušetříte spoustu peněz. Zároveň, pokud si podáte žádost přímo z těchto stránek, máte jistotu, že půjčka je ověřená, seriózní a nejde o žádný podvod. Další zajímavé informace naleznete na portálu FinanceChytře.cz

 

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
  1. Luba

    Z nebankovních půjček za sebe doporučím spíše ty krátkodobé, a když už potřebujete na delší dobu, tak bych si ohlídal, aby to bylo s dokazováním příjmů. Protože jinak vás čekají obrovské úroky. Jeden příklad těch lepších za všechny – http://tapravapujcka.cz/ 🙂

Přidat komentář