Jak získat rychlé půjčky ihned na účet?

Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje získat rychlou půjčku ihned na účet. V takové případě můžete uspět u řady úvěrových společností, které se zaměřují na rychlé sms půjčky. Získáte je bez podpisu smlouvy nebo dokládání příjmů. Co ale musíte udělat, pokud chcete dostat rychlou půjčku ihned na účet?

Sdílejte článek
rychlé půjčky ihned na účet

Žádost o rychlou půjčku ihned na účet není nic složitého, stačí vyplnit online formulář s kontaktními údaji. Po odeslání Vám během pár chvil přijde sms zpráva, ve které se dozvíte jestli Vám byla rychlá půjčka na účet schválená nebo ne.

V případě, že máte o půjčku zájem, stačí tuto zprávu potvrdit a peníze můžete mít do několika minut na účtě. Podmínkou pro získání rychlé půjčky ihned na účet je mít bankovní účet u stejné banky jako úvěrová společnost. Zde vám přinášíme seznam rychlých půjček seřazených podle délky vyřízení, včetně seznamu bankovních účtů.

Pro získání rychlé půjčky ihned na účet požádejte u společnosti, které má účet u stejné banky jako Vy.

Kdo nabízí rychlé půjčky ihned na účet?

1. Rychlá půjčka 4000 Kč bez poplatku od Půjčka7.cz

půjčka 7 rychlá půjčka bez registruAktuálně nejlepší nabídku mezi poskytovateli rychlých půjček má společnost půjčka 7. Společnost garantuje odeslání rychlé půjčky ihned na účet, díky širokému zastoupení bankovních účtů. První půjčku mají nový klienti zdarma. A maximální částka první půjčky byla zvýšena z 3000 Kč na 4000 Kč.  Půjčka je určena zaměstnancům a osobám starším 21 let.

Výhody půjčky od Půjčka7.cz

Chci půjčku ihned

2. Půjčka Creditportal

rychlá půjčka creditportalDalší novou půjčku nabízí Creditportal. I tuto půjčku získáte bez odesílání 1 Kč na účet. Sama společnost garantuje získání půjčky téměř ihned na účet a to díky spolupráci skoro se všemi bankami. Navíc si peníze můžete vyzvednout i noci nebo o víkendu na čerpací stanici EuroOil.

 • Široká nabídka bankovních účtů, peníze máte ihned.
 • Možnost vyzvednout si půjčku v hotovosti i mimo pracovní dobu banky.
 • Půjčka Creditportal je bez skrytých poplatků a nutnosti odesílat 1Kč na účet.

Půjčit od Creditportal nyní

3. Kredito24

Kredito24 - Rychlá půjčka ihned na účet a bez kontroly registruNová sms půjčka Kredito24 nabízí bezkonkurenčně nejrychlejší schválení a poskytnutí půjčky. S půjčkou Kredito24.cz získáte výsledek o schválení půjčku v průměru za 90 sekund.  A následně se odesílají rychlé půjčky ihned na účet. Kredito24 zváldne kompletně vyřídit půjčku během 15 minut! Pro více informací přejděte na recenzi půjčky Kredito24.

 • Rychlé půjčky ihned na účet v rozmezí 1 000 – 12 500 Kč.
 • Délka vyřízení: do 15 minut

4. Půjčkomat

Rychlé půjčky ihned na účet můžete získat také u Půjčkomat.czI půjčka od společnosti Půjčkomat  může být ihned po schválení odeslána na váš účet. Rychlé půjčky ihned na účet poskytuje Půjčkomat osobám starším 18 let, a všem, kteří nemají v současnosti problém se splácením ostatních půjček. Avšak tuto půjčku získáte i bez kontroly registru.

 • Půjčka 500 až 10000 Kč
 • Délka vyřízení: 15 minut

5. Půjčka CreditOn

Půjčka od CreditON.cz

Výhodou půjčky CreditOn je, že pro nové zákazníky je první půjčka úplně zdarma. K sjednání rychlé půjčky od nebankovní společnosti CreditOn nepotřebujete žádné doklady a pro půjčky do 4 999 Kč nemusíte podepisovat smlouvu.

 • Půjčka 500 Kč až 20 000 Kč
 • Délka vyřízení: 30 minut

Bankovní účty: Ge Money Bank, Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank

4000 Kč ihned na účet

6. Rychlá půjčka od NetCredit

Rychlé půjčky na účet ihned od NetCredit.czS půjčkou od nebankovní společností NetCredit získáte peníze téměř ihned na účet. Vyřízení půjčky Vám zabere jen 15 minut a není nutné doložit příjmy. Maximální možná půjčka pro nové klienty je 4 500 Kč.

 • Půjčka 1500 Kč až 12 000 Kč
 • Délka vyřízení: 15 minut

Bankovní účty: ČSOB, Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, GE Money Bank

7. Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka

S kouzelnou půjčkou můžete získat ihned na účet jeden až deset tisíc korun. Pro opakované zákazníky si tato společnost připravila půjčku až 50 000 Kč. Pro více informací si můžete přečíst recenzi půjčky od Kouzelná půjčka sro.Navíc právě probíhá soutěž o 1.000 nebo 5.000 Kč v hotovosti.

 • Půjčka 1000 Kč až 50 000 Kč
 • Délka vyřízení: 60 minut

Bankovní účty: Poštovní spořitelna, UniCredit Bank, GE Money Bank, Fio banka, Česká spořitelna, Oberbank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Sberbank, Československá obchodní banka

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

2 komentářů na téma “Jak získat rychlé půjčky ihned na účet?
 1. Dobrý den, Jste v nouzi úvěru ?? Můžete dostat své problémy vyřešit, když běží směrem k němu. Am paní Anna z České republiky, minulý týden pondělí jsem hledal půjčku na zaplacení vašich účtů, takže jsem se vžít do rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, ne-li pro dámu Sadaih, který je mým dobrým přítel představil mi Bishop Berry Smith (CEO) Bishop Berry Smith úvěr Home, a on mi pomohl s úvěru 500000 Kc bez stresu. Takže Mí dobří lidé z Čech, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@hotmail.com +447087668436

 2. Dobré tipy, hlavně super je, že některé malé půjčky jsou napoprvé zdarma.

Přidat komentář