Jak získat rychlé půjčky bez registru?

Při hledání rychlé půjčky bez registru můžete narazit na nepřeberné množství nabídek od různých úvěrových společností. Reklamy lákají na to, jak snadné je vyřídit si u banky úvěr. Jenže když přijdete do banky, většinou se představy okamžitě rozplynou. Vyřízení úvěru je záležitostí několika dní, zejména protože banka trvá na náhledu do registru dlužníků. Jenže účelem rychlých půjček je většinou řešení nenadálých situací, které nesnesou odklad, a čekat pár dnů na vyřízení půjčky v bance není příjemné a žádoucí.

Sdílejte článek
Jak získat rychlé půjčky bez registru?

Jak získat rychlé půjčky bez registru?Rychlou půjčku bez registru vám téměř žádná bankovní instituce neposkytne. Samozřejmě se dají peníze půjčit i u nebankovních organizací, je ale potřeba vybrat správnou a důvěryhodnou společnost. I některé nebankovní podniky už ale začínají přistupovat k náhledům do registru, což vše ještě prodlužuje. Naštěstí stále ještě existují rychlé půjčky bez registru, které lze získat během několika málo minut. A to je také případ Kredito24.cz a Ferratum.

Kredito24.cz – rychlé půjčky bez registru dostupné 24 hodin denně

Kredito24 - rychlá půjčka bez registruKredito24 je firma poskytující rychlé půjčky přes internet. Zaregistrujete se na jejich internetových stránkách, ověříte své identifikační údaje, a pak již můžete přímo žádat o peníze. Pokud jste novým klientem, můžete si sice půjčit maximálně 4 500 korun, ale pokud své závazky splatíte včas, příště vám bude limit navýšen, a dostat se můžete až na hranici 12 500 korun. Vše je neskutečně rychlé – peníze dostanete na účet za 15 minut od zadání a schválení požadavku do systému. Splácet můžete až 30 dnů, a při splacení úvěru do sedmi dnů jsou vám odpuštěny poplatky.
Chci půjčku

Ferratum – první rychlá půjčka bez registru v ČR

Rychlá půjčka FerratumSpolečnost Ferratum, která nabízí rychlé půjčky bez registru v rozmezí 500 – 10 000 korun. Výhodou půjčky Ferrratum je, že nepotřebujete ručitele ani dokládat stálý příjem. Navíc je doba splatnosti úvěru až 45 dnů, ovšem pamatujte, že čím delší datum splatnosti, tím více zaplatíte na poplatcích. Při první žádosti o půjčku sice ještě budete kontaktování pracovníkem zákaznického centra kvůli ověření totožnosti, ale při opakované půjčce už vše půjde hladce, a peníze budete mít na účtu do jedné hodiny. Pokud se navíc vyskytne další čára přes rozpočet, můžete až třikrát prodloužit dobu splatnosti půjčky. Pokud tak učiníte, nemusíte se bát, nebudete poté vedeni jako dlužníci.
Chci půjčku

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Jak získat rychlé půjčky bez registru?

Přidat komentář