Jak získat hypotéku? Hypotéka bez doložení příjmu

Víte, že můžete získat hypotéku i bez doložení příjmu? Pokud nechcete nebo nemůže při žádosti o hypotéku dokládat potvrzení o výši příjmu, jediná možnost jak získat úvěr na bydlení je nebankovní hypotéka, u které nemusíte dokazovat svůj příjem.

Sdílejte článek
Hypotéka bez doložení příjmu

Nejsnažší způsob jak získat hypotéku bez doložení příjmu je kontaktovat některého z hypotečních makléřů a dohodnout si bezplatnou konzultaci. Pouze v takovém případě Vám bude poskytnuta hypotéka bez doložení příjmu s nejnižší úrokovou mírou.

Získejte hypotéku s nízkou úrokovou mírou

  • Podle Vašich požadavků zjistíme, která hypotéka bez doložení příjmu je pro Vás výhodná.
  • Nabízíme pouze hypotéky bez skrytých poplatků.
  • Konzultace je zdarma.
  • Máte čas na rozmyšlenou. Konzultace s hypotečním makléřem je nezávazná.

Chci sjednat bezplatnou konzultaci

Proč se vyžaduje doložení příjmu?

Banky při žádosti o hypotéku vyžadují doložení příjmu z jednoho prostého důvodu. Mají strach o své peníze a doložení přijmu bankám rychle poskytne informace zda-li budete schopni bezproblémově splácet hypoteční úvěr za daných podmínek.

V případě, že uvažujete o hypotéce bez doložení příjmu, je důležité správně zhodnotit vaší finanční situaci a správně odhadnout výši měsíčních splátek. V opačném případě se můžete dostat do problémů se splácením hypotéky.

Jaké výhody má hypotéka bez doložení příjmu?

Hypotéka bez doložení příjmu

Mezi hlavní výhody hypotéky se řadí transparentní jednání, to znamená, že si můžete smlouvu v klidu prostudovat a všechny podmínky znáte před podpisem smlouvy. Hypotéku bez doložení příjmu můžete získat od 200 000 Kč až do 5 miliónů korun.

Hypotéka bez doložení příjmů může být použita na cokoliv.

Hypotéku můžete čerpat na nákup domu, bytu nebo pozemku pro výstavbu. V případě bezúčelové americké hypotéky můžete hypoteční úvěr použít na cokoliv.

 

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

2 komentářů na téma “Jak získat hypotéku? Hypotéka bez doložení příjmu
  1. Doporučuji si prvně hypotéky někde nezávisle porovnat. Dá se tímto dostat na docela zajímavé zúročení.

  2. Když jsme žádali o hypotéku, jediná, která nám byla schválená byla americká. Nejdřív jsme se báli, ale teď jsme spokojení. Zajistili jsme ji nemovitosti a doložili příjmy, aby byla co nejlevnější.

Přidat komentář