Ferratum – rychlá půjčka do 10 minut

Finská společnost Ferratum začala jako první v Čr nabízet rychlé půjčky do výplaty, takzvané finské půjčky. O půjčku Ferratum můžete požádat online nebo pomocí sms zprávy. Velkou výhodou je, že výsledek o schválení půjčky se dozvíte do 10 minut.

Sdílejte článek
Rychlá půjčka Ferratum

Potřebujete půjčit několik tisíc do výplaty? Pomoci Vám může nebankovní společnost Ferratum, která se zabývá poskytováním krátkodobých úvěrů a půjček. Rychlá půjčka do 10 minut od nebankovní společnosti Ferratum je dostupná online bez ručitele nebo doložení příjmu.

Charakteristika půjčky

 • Rychlé vyřízení – schválení půjčky Ferratum trvá jen 10 minut, pokud máte účet u stejné banky jako Ferratum, peníze můžete mít za 10 minut na účtě.
 • Půjčka do výplaty – Feratum poskytuje malé půjčky od 500 Kč do 10000 Kč.
 • Krátkodobá půjčka – splatnost půjčky je 7 až 45 dní. Ferratum nabízí možnost 3x splátku odložit. Potřebujete více informací o prodloužení půjčky Ferratum?

Požádat o půjčku

Na co si dát pozor u Ferratum půjčky?

 • Součástí 10-ti minutového procesu schválení půjčky Ferratum je kontrola registru dlužníků.
 • Stejně jako ostatní finské půjčky dosahuje i Ferratum vysokých hodnot RPSN.

Podmínky pro poskytnutí půjčky

Jediné, co musíte splňovat pokud máte zájem o Ferratum půjčku je věk minimálně 21 let a maximálně 75 let. Půjčka Ferratum je tak dostupná i pro důchodce a nezaměstnané. Žadatel o půjčku také nesmí mít záznam v centrálním registru dlužníků.

S Ferratum půjčkou nemusíte podepisovat smlouvu, dokazovat příjmy nebo mít ručitele.

Předběžná žádost – sms půjčka Ferratum

Získat rychlou půjčku Ferratum není nic složitého, vše vyřídíte během 10 minut. Po přihlášení do klientské zóny Ferratum je vyřízení půjčky jen několika minut.

Jak získám půjčku?

Rychlá půjčka Ferratum

 

 1. Vyplňte a odešlete formulář  s žádostí.
 2. Během 10 minut obdržíte sms zprávu s výsledkem schválení či zamítnutí půjčky.
 3. Peníze Vám přijdou na účet nebo složenkou.

Hodnocení Ferratum půjčky

Společnost Ferratum nabízí rychlé půjčky do výplaty v 20 zemích po celém světě od roku 2005. Za tu dobu si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří využívají sms půjček pravidelně. Možnost rychlého vyřízení půjčky ocení především ti, kteří potřebují získat peníze opravdu rychle.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

3 komentářů na téma “Ferratum – rychlá půjčka do 10 minut
 1. Evule

  za jak dlouho po vyplnění formuláře mi má přijít to potvrzení o schválení? děkuij

 2. Tak Ferratum půjčka patří mezi nejoblíbenější a taky nejvyhledávanější krátkodobou půjčku u nás i když jí ostatní společnosti dohánějí a taky konkurují nižšími poplatky.

Přidat komentář