Férová nebankovní půjčka pro problémové klienty

Problémových klientů je jako máku, právě proto je stále oblíbenější nebankovní půjčka pro problémové klienty. Nejenže vás takové výdaje zaskočí, zároveň vám udělají tlustou čáru přes rodinný rozpočet a donutí vás přemýšlet nad nejhorším. Každý chce předejít návštěvě exekutora, což je zkušenost více než nepříjemná.

Sdílejte článek
Férová nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nejjednodušší je zajít si do banky a požádat o půjčení peněz, tedy o poskytnutí finančního úvěru, jenže pozor – banky v žádném případě nemusí půjčit každému. Jejich podmínky jsou přísné a své klienty si pečlivě vybírají.

Pokud máte záznam v registru dlužníku velice brzy zjistíte, že bankovní půjčka není dostupná pro problémové klienty se záznamem v registru.

Možná i vy máte zkušenost, že vám bylo v bance řečeno jediné: jste problémový klient a bohužel od nás žádnou půjčku nedostanete. V takovém případě přijde na řadu nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Která nebankovní půjčka pro problémové klienty je výhodná?

O nebankovní půjčku pro bez kontroly registru můžete požádat u následujících společností:

1. Půjčka Pronto – nebankovní půjčka pro problémové klienty

Půjčka pronto - nebankovní půjčka pro problémové klienty

 • Nebankovní půjčka pro problémové klienty v rozmezí 5000 Kč – 50000 Kč.
 • Bez poplatků předem
 • Bez kontroly registru dlužníků
 • Vyžaduje doložení příjmu
 • Půjčku Pronto získáte během 48 hodin

Pronto půjčka žádost

2. Provident – férová půjčka pro problémové klienty

 • Známá nebankovní půjčka pro problémové klienty v rozmezí 3000 Kč – 50000 Kč.
 • Za půjčku provident neplatíte poplatky předem
 • Půjčku lze získat bez kontroly registru dlužníků
 • Provident vyžaduje doložení příjmů
 • Půjčku Provident dostanete v hotovosti až do domu

Chci půjčku Provident

Jak se dá předejít nálepce problémového klienta?

Zajímá vás, co je to být problémovým klientem? Pak věřte, že k této nálepce stačí skutečně málo. Jednou se opomenete a nezaplatíte nějaký ze svých závazků nebo se vám někam zatoulá vyúčtování za mobilní telefon – než stačíte říct problémový klient, i vy se do této skupinky lidí řadíte.

Férová nebankovní půjčka pro problémové klientyVaše jméno se objeví v registru dlužníků a pro bankovní společnosti rázem přestáváte být důvěryhodným zákazníkem. Vaše jediná možnost se skrývá v nabídce nebankovní půjčky pro problémové klienty. A jak předejít tomuto označení? V první řadě včas a pečlivě splácejte své závazky, nebuďte s jejich splácením pozadu, svou výplatu si posílejte na jeden účet a snažte se nedostat své jméno do registru dlužníků.

Hlavní rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou

Finanční trh je zaplaven nejrůznějšími půjčkami, přičemž se dají obecně rozdělit na bankovní a nebankovní. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl? Bankovní půjčka je poskytována bankou, přičemž v tomto případě musíte split přísná kritéria především na platebí morálku. Na druhou stranu ale smlouvu uzavřete se spolehlivou institucí.

nejvzodnejsi-nebankovni-pujcka-pro-problemove-klienty
Druhým druhem půjček jsou nebankovní poskytovány nebankovními společnostmi, jejichž spolehlivost mnohdy hodně pokulhává. Rozhodnete-li se pro nebankovní typ půjčky, přečtěte si o konkrétní společnosti recenze a zkušenosti lidí, kteří s touto firmou mají co do činění. Výhodná nebankovní půjčka pro problémové klienty je nabídka od firmy Půjčka Pronto.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
 1. dobry den, jaky mate prosim nazor na prvni pujcku zdarma? jsem student a potrebuji 4000kc a nasel jsem spolecnost, ktera nabizi 1 pujcku zadarmo. je to podvod nebo neni? dekuji predem za odpoved

Přidat komentář