ekonto přihlášení – internetové bankovnictví Raiffeisenbank

Moderní služba ekonto přihlášení umožňuje všem klientům pohodlné zacházení s jejich penězi. Jedná se o aplikaci pro lepší správu finančních prostředků. Ekonto nabízí kvalitní bankovní výhody. Vyberte si podle nich ten, který vám nejvíce vyhovuje a zažádejte si o něj. K jeho ovládání pak můžete používat přehledné a intuitivní internetové a mobilní bankovnictví, které vám usnadní mnoho času, energie a samozřejmě i peněz.

Sdílejte článek

Raiffeisenbank – Mobilní eKonto

Přihlášení na ekonto pomocí mobilního telefonu

Pro bezpečné Ekonto přihlášení nepoužívejte veřejná počítač

Pro práci s internetovým bankovnictvím Ekonto přihlášení používejte výhradně bezpečné a známé počítače z domácího prostředí popřípadě z kanceláře, kde máte pc plně pod svou kontrolou (tzn. můžete ovlivnit jejich bezpečnostní nastavení). Za žádných okolností nedoporučujeme používat cizí počítače (např. v internetových kavárnách nebo obdobně laděných klubech).

Sledujte a instalujte si za včas veškeré opravy a další aktualizace, které vám jsou ekontem doporučovány. U operačního systému MS Windows si pro jistotu ponechte automatické aktualizace.

Ekonto přihlášení chraňte svůj počítač

ekonto-prihlaseni-raiffeisenbankPoužívejte moderní a především kvalitní antivirové a antispyware programy. Pravidelně je samozřejmě aktualizujte, aby jejich účinnost byla co možná nejvyšší. Ekonto přihlášení provádějte pouze přes firewall (program nebo technické zařízení), který dokáže dokonale minimalizovat případná rizika spojená s neoprávněným přístupem k vašemu počítači z internetu.

Firewall musíte ponechat vždy aktivovaný, je standardní součástí operačního systému Windows, nemusíte jej nikde stahovat. Dodržujte tyto základní principy a ekonto přihlášení pro vás nebude nikdy představovat žádné riziko. Virtuální svět je napadnutelný, jako ten reálný. To, že vám nikdo nekouká přes záda neznamená, že tam nikdo není.

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “ekonto přihlášení – internetové bankovnictví Raiffeisenbank

Přidat komentář

nejlepsi