ekonto přihlášení – internetové bankovnictví Raiffeisenbank

Moderní služba ekonto přihlášení umožňuje všem klientům pohodlné zacházení s jejich penězi. Jedná se o aplikaci pro lepší správu finančních prostředků. Ekonto nabízí kvalitní bankovní výhody. Vyberte si podle nich ten, který vám nejvíce vyhovuje a zažádejte si o něj. K jeho ovládání pak můžete používat přehledné a intuitivní internetové a mobilní bankovnictví, které vám usnadní mnoho času, energie a samozřejmě i peněz.

Sdílejte článek

Raiffeisenbank – Mobilní eKonto

Přihlášení na ekonto pomocí mobilního telefonu

Pro bezpečné Ekonto přihlášení nepoužívejte veřejná počítač

Pro práci s internetovým bankovnictvím Ekonto přihlášení používejte výhradně bezpečné a známé počítače z domácího prostředí popřípadě z kanceláře, kde máte pc plně pod svou kontrolou (tzn. můžete ovlivnit jejich bezpečnostní nastavení). Za žádných okolností nedoporučujeme používat cizí počítače (např. v internetových kavárnách nebo obdobně laděných klubech).

Sledujte a instalujte si za včas veškeré opravy a další aktualizace, které vám jsou ekontem doporučovány. U operačního systému MS Windows si pro jistotu ponechte automatické aktualizace.

Ekonto přihlášení chraňte svůj počítač

ekonto-prihlaseni-raiffeisenbankPoužívejte moderní a především kvalitní antivirové a antispyware programy. Pravidelně je samozřejmě aktualizujte, aby jejich účinnost byla co možná nejvyšší. Ekonto přihlášení provádějte pouze přes firewall (program nebo technické zařízení), který dokáže dokonale minimalizovat případná rizika spojená s neoprávněným přístupem k vašemu počítači z internetu.

Firewall musíte ponechat vždy aktivovaný, je standardní součástí operačního systému Windows, nemusíte jej nikde stahovat. Dodržujte tyto základní principy a ekonto přihlášení pro vás nebude nikdy představovat žádné riziko. Virtuální svět je napadnutelný, jako ten reálný. To, že vám nikdo nekouká přes záda neznamená, že tam nikdo není.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “ekonto přihlášení – internetové bankovnictví Raiffeisenbank

Přidat komentář