ČSOB úvodní stránka

Co by mohla naznačit Čsob úvodní stránka o této bankovní instituci se stabilním postavením na českém trhu? Banka se řadí mezi čtyři největší bankovní instituce v Čechách. Nejen, že poskytuje přístřeší celé řadě firem pod typickým názvem dceřiné, provozuje i jedny z nejznámějších institucí mezi které spadá:

 • Hypoteční banka
 • Era
 • Českomoravská stavební spořitelna
Sdílejte článek
ČSOB úvodní stránka

Čsob úvodní stránka a bližší informace

Pod zkratkou ČSOB se ukrývá Československá obchodní banka, která byla založena již roku 1964. V roce 1999 prošel tento ústav privatizací, a tak se vlastníkem ČSOB stala KBC bank, původem z Belgie. Od roku 2008 se osamostatnila slovenská pobočka.

ČSOB poskytuje kvalitní služby jednotlivcům i rodinám, malým i středním firmám. Ve svém profilu se banka odvolává na to, že nenabízí pouze produkty, ale hledá vždy pro své zákazníky nejvhodnější řešení.

Nabídka ČSOB na úvěrovém trhu

Sorta nabízených služeb je obdobná jako u jiných bankovních ústavů. Jedná se o nabídku služeb v oblasti bydlení, spoření a investování, půjček a úvěrů, účtů a placení a elektronického bankovnictví.

ČSOB je navíc schopná sjednat svým klientům i pojištění, od pojištění neschopnosti splácet čsob půjčku či hypotéku, přes životní pojištění, pojištění nemovitosti či domácnosti, dále také pojištění pro případ odcizení platební karty, cestovní pojištění pro cesty do zahraničí, úrazové pojištění apod.

Čsob úvodní stránka služby

ČSOB úvodní stránka

ČSOB Korporátní a institucionální bankovnictví poskytuje svým dnešním i potenciálním zákazníkům nejrozšířenější portfolio finančních služeb a produktů. Ty zahrnují jak klasické produkty platebního styku a firemního financování, tak nejsofistikovanější inovativní řešení vyhovující pro řízení firemních rizik a investice velkého rozsahu, jejichž nabídka řadí ČSOB na čelo domácího trhu.

Ve veškerých případech jde o klientsky vstřícné produkty s evropským know-how a kvalitou, které klientům zabezpečí maximálně efektivní ošetření jejich  potřeb a rizik.

pujcko-ninjapujcka
Záložky:

Diskuze ke článku

Právě byl přidán první komentář
 1. Aleš Malenovský

  Nedovedu pochopit, proč není dávno zrušený učet a údajně něco vymáháte ! !
  ASI někdy v půli prázdnin JSEM TRÁVIL ČAS V HRANICICH NA MORAVĚ . UZNAL JSEM SVOU CHYBU, UŽ PŘEDTÍM SEM NA ŮČET DOST PENĚZ VLOŽIL .
  ZAŠEL JSEM NA POBOČKU ČSOB – ASI V PULI PRÁZDNIN LETOŠNÍHO ROKU-2015 – HOVOŘIL JSEM S PANÍ NELOU JANÍKOVOU Z DOTAZEM , KOLIK JE EŠTE NUTNO UHRADIT , ČÁSTKU ASI 800 KČ NA DOPORUČENÍ PANÍ JANIKOVÉ JSEM VLOŽIL NA PKLADNU V HRA. NA. MOR. – VIZ DATUM NA VÝPISE ! !
  V TU CHVÍLI BYLA VĚC UZAVŘENA A STAČILO JEN NĚKOLIK HODIN , NEJVÍŠ DNŮ NA UZAVŘENÍ CELÉHO PROBLÉMU , NABĚHNUTÍ PLATBY , ATD.
  AKORÁT SE STALO , ŽE SE NIC NEDĚLO PROTOŽE PANÍ JANÍKOVÁ UDĚLALA OMYL,
  BYLO NUTNO PLATIT DALŠÍ FINANCE COŽ SEM ODMÍTL , PODALI SE STÍŽNOSTI A BYLI
  UZNÁNY ! ! ! ! ! S PANÍ JANÍKOVOU SEM MLUVIL TELEFONEM A DOHODL S NÍ NÁVŠTĚVU
  VOLALA MĚ ALE PANÍ , S VYMÁHACÍHO ODDĚLENÍ ŽE NENÍ NUTNO NIKAM CHODIT , NAVIC ŽE ONI MUSÍ ZJISTIT STAV VĚCI A NIC NEMŮŽU DO ZJIŠTĚNÍ PLATIT! ! ! !
  PO ASI TŘECH DNECH MĚ VOLALA ŽE JE VŠE V POŘADKU ! ! ! A NENÍ NUTNO JIŽ NIC ŘEŠIT
  NAVÍC MĚLO BÝT VŠE DÁVNO VYŘEŠENO – JÍŽ V PULI PRÁZDNIN ,KDY JSEM NA POBOČCE BYL ! !! !
  UŽ JSEM JEDNOU BYL ZE STÍŽNOSTÍ ŮSPĚŠNÝ U ČESKÉ PJIŠTOVNY , TEHDY JIM VYPADL SYSTÉM ! ! ! ! ! ! Malenovský

Přidat komentář