Co nabízí Družstevní záložna Creditas?

Družstevní záložna Creditas se na finančním trhu pohybuje již několik let a jako hlavní produkt nabízí spořící účet Benefit s výhodným úročením. V nabídce družstevní záložny Creditas najdete dále termínovaný vklad, běžný bankovní účet nebo úvěr na bydlení.

Sdílejte článek
Logo Družstevní záložny Creditas

Spořicí účet BENEFIT

Spořící účet Benefit od Družstevní záložny Creditas v současnosti  nabízí úrokovou sazbu 1,25% ročně. Nabídka Creditas je tak o něco výhodnější než spořící účet od ING Bank. Úroky se na spořícím účtu Benefit připisují měsíčně a úroková sazba 1,25% platí pro všechny vklady do 20 mil. Kč.

Výhodou spořícího účtu Creditas je krátká výpovědní lhůta, která trvá jeden měsíc. Po uplynutí jednoho měsíce můžete peníze ze spořícího účtu Benefit volně  vybrat nebo přesunout na jiný účet. Vklady a výnosy jsou na spořícím účtu Creditas pojištěny do výše 100 000 € a stejně jako u spořícího účtu ING není stanovena minimální výše spoření.

Pro více informací o spořícím účtu Benefit si přečtěte recenzi Creditas spořící účet.

Termínovaný vklad


Termínovaný vklad Creditas nabízí garantovanou úrokovou míru od 1,5% až 3,2% ročně. Výše úroků v případě termínovaného vkladu závisí na dvou faktorech. Prvním je délka na kterou si termínovaný vklad sjednáte, v případě Creditas to může být 1 – 5 let.

Dále ovlivní výši úroků na termínovaném vkladu Creditas způsob jejich připisování. Úroky si můžete nechat připisovat měsíčně nebo ročně. Při měsíčním úročení bude celkový výnos nižší než při ročním úročení ale peníze se vám budou pravidelně připisovat na běžný účet.

Creditas nabízí také běžný bankovní účet

Logo Družstevní záložny CreditasTen vám bude automaticky zřízen k termínovanému vkladu. Bankovní účet Creditas je bez poplatků za vedení účtu nebo příchozí platby. Výhodou bankovního účtu Creditas je úročení 0,5% ročně, v kombinaci s termínovaným vkladem můžete dosáhnout ještě většího výnosu.

K bankovnímu účtu Creditas dostanete zdarma platební kartu Maestro, díky které můžete pohodlně vybírat hotovost ze všech bankomatů ČSOB.

Úvěry Creditas

Úvěry Creditas se vyznačují nízkými úroky a výhodným podmínkami pro získání úvěru. U společnosti Creditas si můžete sjednat úvěr na bydlení se splatností až na 15 let nebo bezúčelový úvěr s úrokovou mírou od 6,9 % ročně.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Co nabízí Družstevní záložna Creditas?

Přidat komentář