Co je osobní půjčka?

Osobní půjčka je typ bankovního úvěru, u kterých není vyžadována zástava nemovitosti a ručitel. Pokud chcete zažádat o osobní půjčku, můžete využít téměř všechny bankovní instituce v ČR a nebo na Slovensku a také několik nebankovních. Půjčky jsou schvalovány na základě vašeho měsíčního příjmu. Proto je při žádosti o osobní půjčku nutné předložit potvrzení o příjmu.

Sdílejte článek
Co je osobní půjčka?

Na co může být použita osobní půjčka?

Osobní půjčky jsou druh bezúčelového úvěru a lze je použít dle vlastního uvážení. Z osobní půjčky můžete financovat rekonstrukci bydlení, nový nebo ojetý automobil, dovolenou, školné, notebook, …

Jaký je proces sjednání osobní půjčky?

Nejjednodušší cesta k získání půjčky je vyplnění online žádosti. Pokud chcete získat osobní půjčku od banky, je možné navštívit pobočku osobně. Po vyplnění žádosti vás budou zástupci banky kontaktovat a v případě schválení půjčky vás budou kontaktovat.

Kolik si můžu půjčit?

U osobních půjček rozhoduje o schválení či neschválení pouze váš měsíční příjem. Proto dostatečně promyslete výši půjčky a měsíční splátky. Vhodně zvolená výše splátek vzhledem k vašemu příjmu zvýší vaše šance na schválení půjčky.

Jaké jsou celkové poplatky za půjčku?

Je pro vás osobní půjčka výhodná? K výpočtu výhodnosti půjčky vždy použijte kalkulačku splátek. Doporučujeme se vyhýbat společnostem, které požadují poplatek předem.

Za jak dlouho budu mít peníze na účtě?

Osobní půjčka podléhá rychlému schvalovacímu procesu. Vyplácení probíhá na bankovní účet do 24 hodin od schválení. I dobu potřebnou pro schválení osobní půjčky většina bank minimalizovala na minimum. Pokud dnes zažádáte o osobní půjčku, můžete mít peníze již zítra nebo pozítří.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Co je osobní půjčka?

Přidat komentář