Co je to finská půjčka?

Finské půjčky jsou malé, krátkodobé půjčky s velmi vysokými úrokovými sazbami. Výhodou finských půjček je rychlé schvalování, takže máte peníze téměř ihned na účtě. Vyplácení finských půjček probíhá většinou pomocí bankovního účtu nebo poštovní složenky. Tyto půjčky jsou poskytovány na krátké časové období, většinou v rozmezí jednoho až čtyř týdnů.

Sdílejte článek
Finská půjčka

Na kolik mě vyjde finská půjčka?

Vzhledem k tomu, že mají finské půjčky často dobu splatnosti menší než jeden měsíc, může RPSN být řádově v tisících procent. Průměrný přeplatek se u finských půjček většinou pohybuje mezi 10% – 20% podle doby splatnosti. Samozřejmě čím delší dobu splatnosti si zvolíte, tím větší bude úrok za poskytnutí půjčky. Pokud si tedy půjčíte  5000 Kč na dva týdny v průměru vrátíte o 1000Kč navíc, celkem tedy vrátíte 6000Kč.

Výhody krátkodobých půjček

  • Ke schválení půjčky není potřeba doložit příjmy, nahlížet do registru ani ručit nemovitostí.
  • Sjednání finské půjčky je velice jednoduché a peníze máte téměř ihned na účtě.
  • První finská půjčka je často poskytnuta za zvýhodněných podmínek.

Nevýhody

  • Na druhou stranu při první půjčce můžete čerpat pouze omezenou částku.
  • Vzhledem ke krátké splatnosti dosahuje rpsn velmi vysokých hodnot.

Jak finské půjčky fungují?

Finská půjčka se dá nejčastěji sjednat po internetu nebo přez sms, proto se jim také říká rychlé sms půjčky. Mezi nejrychlejší poskytovatele finských půjček patří nebankovní společnost Ferratum. Výhodou finských půjček jsou mírné pravidla pro schválení půjčky. Schvalování finských půjček je otázkou několika minut a ve většině případů není potřeba dokazovat příjmy nebo nahlížet do registru.

Dostane finskou půjčku úplně každý?

Většina společností poskytující sms půjčky sice neověřuje platební schopnosti žadatele tak důkladně jako ostatní úvěrové společnosti. Avšak pokud žádáte o první finskou půjčku bude vám napoprvé schválena pouze menší sumado 5000 Kč. Pokud tuto půjčku splatíte včas a bez problému, budete mít přístup k dalším sms půjčkám a také si při další půjče můžete půjčit více peněz.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Co je to finská půjčka?

Přidat komentář