Chcete opravdu rychlou půjčku do výplaty? Zkuste Japonskou půjčku

Dnešní doba doslova přeje půjčkám, důkazem toho je i fakt, že si můžete během pár minut sjednat další zajímavý produkt. Je to takzvaná Japonská půjčka na cokoliv, kdy můžete získat finanční hotovost už od tisícikoruny výše. Poplatky jsou velmi nízké, vždyť za sjednání zaplatíte pouhých 99 korun a úroky jsou u první půjčky nulové, tedy pokud ji splatíte včas. Takto si můžete dohodnout půjčku až do výše 4999 korun. Další žádost o úvěr má strop patnáct tisíc, když si půjčíte s Japonskou půjčkou potřetí, lze zažádat až o padesát tisícovek na dobu jednoho kalendářního roku.

Sdílejte článek

Bez spousty osobních údajů navíc

Při sjednání Japonské půjčky není třeba, abyste na sebe prozrazovali nějaká příliš intimní data. Právě naopak, postačí jen základní údaje, jež jsou nutné k plné identifikaci žadatele, a to je vlastně všechno, co je třeba. Jméno, příjmení, rodné číslo, místo a datum narození, adresa trvalého bydliště a číslo občanského průkazu, více uvádět do žádosti o půjčku nemusíte!

Rychle si půjčit, protože nevyjdete s penězi? Žádný problém, takzvaná rychlá půjčka do výplaty je dnes velkým hitem. To jistě i proto, že jsou dostupné skoro komukoliv, kdo splňuje pár základních podmínek. A jaké že to jsou?

  • V drtivé většině případů postačí pro žádost být plnoletý. U některých půjček je však třeba, aby bylo žadateli nejméně dvacet roků. Jde však spíše o vzácné výjimky potvrzující pravidlo.
  • Trvalý pobyt kdekoliv na území ČR. A také vlastní bankovní účet, bez něj totiž žádná půjčka nemůže být schválena. Například dispoziční právo pro účet manžela v tomto případě nepostačuje.
  • Nemít u konkrétního poskytovatele, u něhož se nyní žádá o půjčku, z dřívějšího období žádné dluhy.

Lákavou možností je i první půjčka zdarma. To samozřejmě není žádný reklamní trik, musíte jen dodržet jednu malou podmínku – vrátit půjčené peníze včas, zpravidla do lhůty 14 – 30 kalendářních dnů. Pro nové zákazníky tohle znamená odpuštění úroků, nezaplatíte tedy kromě jistiny půjčky vůbec nic navíc. Toto pravidlo však platí pro každého klienta pouze jednou. Nebankovní půjčky zkrátka mají hodně co do sebe!

 

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Chcete opravdu rychlou půjčku do výplaty? Zkuste Japonskou půjčku

Přidat komentář