Cetelem klientská zóna přihlášení

Cetelem klientská zóna přihlášení je přehledným rozcestníkem ke všem dostupným aktuálním službám a produktům. Dovolujeme si vám představit stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi přední nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb. Jedná se o dostupné finanční produkty takřka pro kohokoliv. Prostřednictvím svých poboček a sítě obchodních partnerů nabízí klientům tyto služby.

Sdílejte článek
Cetelem klientská zóna přihlášení

Potřebujete půjčit 3000 Kč do výplaty?

U nás zaplatíte na poplatcích pouze 99 Kč

Více informací

Základní služby klientské zóny Cetelem

  • klasické spotřebitelské úvěry v prodejnách obchodních partnerů
  • účelové a zároveň i neúčelové osobní půjčky
  • moderní kreditní karty
  • finanční produkty určené k financování motorových vozidel
  • nejrůznější typy pojištění

Recenze - půjčka cetelemCetelem funguje pod zastřešením společností francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která poskytuje dostupné spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a postupně rozšířila pole svého působení do 25 zemí po celém světě na čtyřech kontinentech.

Cetelem klientská zóna přihlášení a zásady bezpečnosti

Je důležité, abyste v aplikaci Cetelem klientská zóna přihlášení chránili své přihlašovací údaje a údaje o své kartě. Za žádných okolností nikomu bezdůvodně nesdělujte svoje přihlašovací údaje do klientské zóny. Jde o hrubé porušení základních bezpečnostních opatření.

Přihlášení do klientské zóny


Údaje o své kartě (číslo, expirace a bezpečnostní kód na druhé straně) si nechte pouze pro sebe, kromě internetových obchodů, kterým důvěřujete. Pokud kartou platíte, vždy jí mějte na očích. Žádné citlivé údaje z karty nebo PIN si nepoznamenávejtze na papír..

Cetelem klientská zóna přihlášení a bezpečné heslo

Cetelem klientská zóna přihlášeníZvolte si náročné heslo tvořené z velkých a malých písmen a dalších znaků. Cetelem klientská zóna přihlášení by pro vás mělo být unikátním místem, proto si zvolte heslo, které nikde jinde nepoužíváte. Pokuste se nedávat heslo složené z vašeho data narození. Cetelem a používání klientské zóny je bezpečné, jen je nutné dodržovat určité zásady.

 

Cetelem je nadnárodní společnost, kterou najdete v mnoha dalších zemích jako jsou Portugalsko (cetelem.pt), Brazílie (cetelem.com.br), či Španělsko (cetelem.es)

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Cetelem klientská zóna přihlášení

Přidat komentář