Cetelem aneb když je potřeba více, než jen pár tisíc.

Existuje spoustu poskytovatelů půjček nabízejících půjčky do pár tisíc korun. V životě ale jsou momenty, kdy potřebujeme půjčit větší finanční obnos. Pro takové případy je tu Cetelem. Tento typ půjčky je tady pro chvíle, kdy nestačí krátkodobé půjčky, kterých je všude spoustu s obrovským množstvím poskytovatelů.

Sdílejte článek

Cetelem půjčka je tu pro Vás, když se jedná o ty skutečně důležité věci a potřebujete tak získat jistotu v platebních podmínkách a maximální transparentnost v celkovém průběhu půjčky.

Kolik prostředků konkrétně touto půjčkou můžete získat?

Půjčka Cetelem je do výše 200 000 Kč v podobě bezúčelové půjčky. Pokud se jedná o půjčku účelovou (například nákup automobilu) její výše dosahuje 1 000 000 Kč. Doba splatnosti je 6 až 72 měsíců.

Co dělá tuto půjčku jedinečnou? Co jí umožňuje vyčnívat nad ostatními půjčkami? Výhoda této půjčky je nízká úroková sazba, která začíná už na 7,9 %.

Cetelem

Pro koho je tedy půjčka Cetelem určena?

  • Pro ty, kteří chtějí získat seriózní půjčku a spolehlivého partnera.
  • Pro ty, kteří chtějí nízký úrok.
  • Pro ty, kteří si rádi splátky rozloží na delší dobu.
  • Pro ty, kteří mohou doložit pravidelný příjem a stálé zaměstnání.

Vzhledem k výši půjček je potřeba prokázat stálý příjem. Také je potřeba mít možnost prokázat stálou práci – např. smlouva na dobu neurčitou. Nikoliv ve zkušební, nebo ve výpovědní lhůtě.

Mimořádně přínosné jsou také hodnocení a recenze lidí, kteří s touto půjčkou mají zkušenost. Na zmíněné stránce jsou pro Vás také připraveny zodpovězené nejčastější dotazy.

Půjčka Cetelem je velice kladně hodnocena – stihla nasbírat (do doby psaní tohoto článku) celkem 34 352 kladných hodnocení.

“Z široké nabídky různých finančních společností na nás nejdůvěryhodněji působil Cetelem a tak jsme si žádost o půjčku podali právě u něj. Cetelem půjčka naprosto splnila naše očekávání a jsme s ní velmi spokojení. Určitě ji tak doporučujeme každému…” Toto je jedno z uživatelských hodnocení.

Ať už tedy uvažujete o koupi automobilu, rekonstrukci bytu, nebo pořízení nového nábytku – Cetelem by neměl uniknout Vaší pozornosti. Portál http://www.coolpujcky.cz vynakládá velké úsilí, aby všechny informace byly kompletní a také jasně a přehledně formulovány. Vy díky tomu ušetříte čas a peníze, takže pokud uvažujete o půjčce, určitě byste tam měli zavítat.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Cetelem aneb když je potřeba více, než jen pár tisíc.

Přidat komentář