Airbank spořící účet

Hodně lidí má doslova averzi ke všem finančním produktům nebo k pojistným agentům, kteří se vám snaží nabídnout výhodný spořící účet. Nedůvěra a obavy ze zablokování finančních prostředků jsou na místě, tedy pokud sáhnete po neseriózní nabídce. Společnost Airbank patří mezi moderní bankovní instituce, jejichž produkty patří k jedněm nejoblíbenějším vůbec.

Sdílejte článek
Airbank

Pokud hledáte kvalitní zázemí pro krátkodobé i dlouhodobější zhodnocení finančních prostředků, tak se zaměřme na airbank spořící účet a představme si jeho hlavní přednosti oproti konkurenčním obdobně laděným produktům.

Airbank spořící účet a jeho výhodný úrok

S airbank spořícím účtem budete mít vždy jistotu, že váš úrok na tomto účtu bude vždy patřit mezi tři nejvyšší na trhu. Navíc se nebudete muset vůbec o nic starat, jelikož ten nejlepší úrok vám bude společností Airbank vždy zajištěn. Úroková sazba je na korunovém spořícím účtu nastavena na 1,10% ročně.

V případě, že se strachujete o blokaci nebo nedostupnost vložených finančních prostředků, jsou vaše obavy zcela bezpředmětné. Airbank spořící účet máte pod kontrolou jak přes telefon, tak i přes internetové připojení. Navíc si je můžete kdykoliv přepískat na svůj běžný účet. Nejsou nijak blokovány, takže je máte kdykoliv k dispozici.

Airbank spořící účet, můžete mít rovněž v amerických dolarech nebo eurech, záleží pouze na vašich specifických požadavcích. Tento finanční produkt je maximálně flexibilní a odpovídá nejnovějším požadavkům samotných klientů. V případě, že budete peníze převádět v rámci společnosti Air bank, získáte své peníze okamžitě bez jakéhokoliv prodlení a to 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

Založte si airbank spořící účet

Airbank spořící účet máte založený během několika málo minut. Navíc je celý proces velmi jednoduchý. Využít můžete celkem dvou možností. Spořící účet si založíte jak online cestou, tak i klasicky na přepážce. Airbank vám také na požádání zašle vytištěnou smlouvu poštou nebo kurýrem a to na jakékoliv kontaktní místo. Airbank spořící účet poskytuje možnost si spořit do maximálně deseti obálek, které mohou mít své názvy, jako je auto, dovolená, Vánoce. Všechny obálky mají své vlastní grafy a společný úrok. Samozřejmostí je bezplatné využívání aplikace airbank internet banking pro všechny klienty.

Tento způsob spoření se společností Airbank je vhodný pro všechny klienty, kteří hledají ideální zázemí pro spoření v oddělené strategii. Zapomeňte na klasické papírové obálky a využijte výhod virtuálního spoření s Airbank. V případě, že si propojíte spořící účet s běžným účtem od Airbank, můžete mezi jednotlivými produkty pohybovat s penězi bez jakéhokoliv prodlení.

Jedná se o maximálně moderní způsob úspor a jejich následného rychlého výběru bez čekání. Aktuálně nabízí Airbank všem novým klientům běžný bankovní účet zdarma na tři měsíce, vyzkoušejte si ho i Airbank spořící účet současně. Požádejte si online.

pujcko-ninjapujcka
Záložky:

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Airbank spořící účet

Přidat komentář