Airbank internet banking

Bankovní instituce Airbank patří mezi moderní poskytovatele finančních produktů především díky svému propracovanému bankovnictví Airbank internet banking. Zároveň poskytuje optimální podmínky pro správu vašich účtu a ekonomických prostředků. Mimo jiné nabízí i celou řadu zajímavých služeb, mezi které patří i airbank internet banking. Díky němuž můžete mít aktuální přehled o všech transakcích. Budete mít tak nad svou ekonomickou stránkou větší přehled a navýšíte nejen své úspory, ale i dlouhodobé vize. Pojďme se na airbank internet banking podívat trochu z bližší perspektivy. Proč by měl oslovit právě vás a v čem spočívají jeho hlavní výhody?

Sdílejte článek
Airbank

Základní funkce Airbank internet banking

Hlavní výhody základních funkcí internetového bankovnictví spočívají v přehlednosti. Všechny změny a důležité informace máte ihned na jedné straně. Dostanete se k nim tak bez zbytečného hledání a dalších průtahů. Během několika málo okamžiků zjistíte vše o nezrealizovaných platbách nebo nevyřízených inkasech.

Bezpečné přihlášení do Airbank internetbanking

Airbank internet banking - bezpečné přihlášení do internetového bankovnictví Airbanky

Rovněž můžete využívat šablony plateb pro celkové usnadnění manipulace s platebními příkazy. Seznam všech šablon následně naleznete v odkazu vpravo dole. Navíc máte u každé platby znázorněné možnosti a seznam akcí, které můžete následně s platbou provést. Všechny platby nebo jednotlivé si můžete i vytisknout.

Potřebujete si vyhledat platbu, která je několik let stará? S jednoduchým filtrem, kde je možné zadávat specifické parametry, dle nichž se velice snadno dostanete k jakékoliv platbě a to i před několika lety. Dá se tedy použít i jako důkazní materiál.

Úvodní stránka internetového bankovnictví Airbank

airbank internetové bankovnictví úvodní stránka

Nakonec určitě oceníte autorizaci plateb pouze u první transakce. Následně stačí zadat jen potvrzovací heslo do internetového bankovnictví. Airbank internet banking má samozřejmě daleko více základních funkcí, pojďme se teď podívat na nejlepší vychytávky.

Airbank internet banking vychytávky

Jednoduchá aplikace umožňuje přehledné přepínání mezi vašimi účty. Díky tomu provedete svou platbu během několika málo sekund. Stejně tak můžete využít několika zajímavých odkazů pro speciální operace.

Airbank internet banking přihlášení

Airbank internet banking ukrývá i možnost přišpendlení libovolné domovské stránky. Zvolit si tak můžete třeba jako hlavní stránku příkaz k úhradě,

Airbank internet banking - bezpečné přihlášení do internetového bankovnictví AirbankyDalší skvělou vychytávkou je opravdu rychlé přesouvání mezi účty za pomocí funkce drop and drag. Platbu tedy můžete velmi jednoduše přesunout mezi jednotlivými účty myší. Tento úkon vás rovnou převede na předvyplněný platební příkaz. Mezi vlastními účty probíhá transakce okamžitě bez jakékoliv prodlevy.

Jak na bezpečné přihlášení do AirBank internet banking?

V případě, že byste nebyli spokojeni s jakoukoliv transakcí, můžete jí během, několika málo okamžiků zrušit a to i v situaci, kdy budete mít pocit, že nebylo vše podle vašich představ.

Airbank

Společnost Airbank aktuálně nabízí běžný účet naprosto zdarma a to na 3 měsíce. Vyzkoušejte i vy moderní banku s moderními funkcemi.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “Airbank internet banking

Přidat komentář