5 výhod sms půjček

Rychlé sms půjčky jsou poměrně nový způsob půjčování peněz. Jsou charakteristické krátkou dobou splatnosti a v porovnání s běžnými půjčkami dosahují vysokých hodnot RPSN, také si přez sms můžete napoprvé půjčit jen omezenou částku. Na druhou stranu sms půjčky mají hned několik výhod, které vám běžný úvěr nenabídne.

Sdílejte článek
Sms půjčky

V minulosti byl jediný způsob jak získat peníze rychle na účet využít kreditní karty nebo osobní půjčku. S příchodem sms půjček se ale situace změnila. Nabídly možnost získání půjčky snadno a rychle, bez zbytečného papírování.

1. Proces schvalování sms půjček je jednoduchý a rychlý.

Kdokoliv může ještě dnes zažádat o půjčku a do hodiny mít peníze na účtě. Taková rychlost schvalování je u ostatních úvěrů opravdu nevídaná. Systém poskytování sms půjček je plně automatizovaný a co nejvíce zjednodušený. Díky tomu vše probíhá velice rychle a peníze máte téměř ihned na účtě.

2. Můžete si půjčit jen tolik, kolik potřebujete.

Na rozdíl od ostatních půjček si můžete půjčit opravdu jen tolik, kolik potřebujete. Půjčte si klidně jen pár stovek a neplaťte tak zbytečně úroky za peníze, které nevyužijete. Pokud vám schází malá částka na doplacení účtu jsou sms půjčky řešením možná právě pro vás.

3. Sms půjčky jsou bezpečné.

Krátkodobé sms půjčky se splácí jednou splátkou a to za 30 – 45 dní od poskytnutí půjčky. Pokud tento termín nestihnete můžete za poplatek požádat o odložení splátky (předem se informujte jestli společnost, u které o půjčku žádáte, tuto možnost nabízí). I tak ale víte, že sms půjčku za měsíc splatíte a nezadlužíte se na několik let dopředu.

4. Půjčka bude pravděpodobně schválena i Vám.

Ověřené nebankovní společnosti a všechny banky při posuzování žádosti nahlížejí do registru dlužníků.  Při žádosti o sms půjčku se ale do registru nenahlíží a to umožňuje získat rychlou půjčku i těm, kteří jinde neuspějí.

5. Peníze bez dokládání příjmů a podpisu smlouvy.

Rychlé půjčky sjednáte nejčastěji přez internet nebo sms. K žádosti o sms půjčku nebudete potřebovat dokládat příjmy ani čekat než vám přijde poštou smlouva k podepsání. Peníze jsou na váš účet odeslány hned po schválení půjčky.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “5 výhod sms půjček

Přidat komentář