3 féroví poskytovatelé půjček v hotovosti

Uvažujete-li o bankovní či nebankovní půjčce, téměř ve všech případech se setkáte s produkty, u nichž jsou finanční sumy vypláceny převodem na bankovní účet. Bezhotovostní styk prováděný do několika desítek minut či do druhého dne.

Sdílejte článek
Návod na získání dlouhodobé půjčky bez registru ihned

Jsou zde však tací lidé, kteří bankovním účtem nedisponují nebo vyžadují

půjčky v hotovosti. V takovém okamžiku se finanční trh velice zúží, i přesto lze narazit na několik nebankovních společností, jež vám předkládají půjčky v hotovosti.

Portál OKfin.cz – srovnání půjček v hotovosti

OKfin.cz - srovnání půjček v hotovostiAbyste oddělili nekvalitní nabídky od těch kvalitních, využijte k tomu největší porovnávací server v České republice. Internetový projekt www.OKfin.cz je bohatou databází a především nezávislým odborníkem na tento segment.

Ručně aktualizovaná data, kvalitní články s finanční tématikou, rady, jak vybrat vhodné úvěry a tipy na aktuálně nejlepší produkty na trhu.

Pokud vás zajímá, které půjčky v hotovosti to jsou, čtěte dál…

Provident půjčka v hotovosti na ruku

Půjčka na ruku providentIdeální je začít výběrem prověřeného poskytovatele nebankovních půjček online. Je to společnost a půjčka Provident, od níž se dočkáte peněžní výpomoci nejenom v týdnu, ale také o víkendu. Finance vám mohou být prezentovány za těchto podmínek.

  • Rychlá půjčka od 4 000 Kč do 80 000 Kč
  • Doba splatnosti od 45 do 100 týdnů
  • Půjčka bez ručitele
  • Půjčka bez registru

Ferratum půjčka formou poštovní poukázky

Ferratum půjčka formou poštovní poukázkyPod pojmem půjčky v hotovosti si lze představit hned několik způsobů doručení peněžních prostředků. Nemusí to být jenom návštěva obchodního zástupce firmy. Další z možností předkládá nebankovní půjčka Ferratum.

Praktické online řešení, v rámci něhož můžete sumu od 500 Kč do 10 000 Kč získat prostřednictvím poštovní poukázky. Navíc máte jistotu, že schvalovacím procesem projde až 90 % všech žádostí.

Půjčka v hotovosti do 4 999 Kč

Nakonec zmíníme ještě jeden z nebankovních úvěrů vysoké kvality, u něhož je mnohými odborníky oceňována především samotná výhodnost. Půjčka v hotovosti Click Credit si získala spoustu zákazníků díky benevolentním podmínkám nabytí, ale také relativně nízkým poplatkem.

Za výpůjčku 1 000 Kč zaplatíte pouze 33 Kč. Půjčka bez doložení příjmu, která úměrně narůstá až do hodnoty 4 999 Kč.

Zvolte v tomto případě vítěze nezávislých testů výhodnosti a vyberte si peníze na libovolném terminálu Sazky.

pujcko-ninjapujcka

Diskuze ke článku

0 komentářů na téma “3 féroví poskytovatelé půjček v hotovosti

Přidat komentář